HP LASERJET PRO M130NW G3Q58A URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M130nw

Idealne rozwiązanie dla małych firm, które chcą drukować jednolite dokumenty profesjonalnej jakości za pomocą prostej drukarki laserowej w przystępnej cenie.
Proste wykonywanie zadań za pomocą urządzenia HP LaserJet Pro w przystępnej cenie wykorzystującego wkłady z tonerem JetIntelligence. Drukowanie profesjonalnych dokumentów z różnych urządzeń mobilnych oraz skanowanie, kopiowanie, faksowanie na bezprzewodowym, energooszczędnym urządzeniu wielofunkcyjnym zaprojektowanym z myślą o wysokiej wydajności.
Oszczędne i wygodne drukowanie

Większa oszczędność energii. To wydajne laserowe urządzenie wielofunkcyjne drukuje, skanuje, kopiuje i faksuje, a jednocześnie zapewnia niskie koszty energii, dzięki czemu oszczędzasz zasoby.
Drukowanie mobilne jest bardzo łatwe dzięki hp. Szybkie drukowanie z różnych urządzeń mobilnych – smartfonów, tabletów i komputerów przenośnych.
Gwarancja jednolitych wyników – oryginalne wkłady z tonerem HP z technologią JetIntelligence zaprojektowano pod kątem bezproblemowej pracy z tym urządzeniem HP LaserJet Pro. Uwierzytelnianie zapobiegające oszustwom pomaga chronić firmę przed frustrującymi problemami z jakością i kosztownymi ponownymi wydrukami.
Funkcje poprawiające jakość użytkowania
-
Większa oszczędność energii. To wydajne laserowe urządzenie wielofunkcyjne drukuje, skanuje, kopiuje i faksuje, a jednocześnie zapewnia niskie koszty energii, dzięki czemu oszczędzasz zasoby.
-
Zaprojektowane z myślą o wydajności
-
Krótszy czas oczekiwania. Drukowanie z prędkością do 22 stron na minutę; pierwsza strona zaledwie po 7,3 sekundy.
-
Drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie za pomocą najmniejszego urządzenia wielofunkcyjnego LaserJet od HP, zaprojektowanego z myślą o małych przestrzeniach roboczych.
-
Technologia HP Auto-On/Auto-Off zapewnia oszczędność energii.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono - 600x600 dpi |
| Szybkość druku mono | do 22 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 163 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | do 600x600 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4;A5;A6;B5 (JIS) |
| Wymiary | 490x294x350mm |
| Waga | 6.8 kg |
| Inne cechy | Drukowanie z chmury;Drukowanie z urządzeń mobilnych;2-cyfrowy wyświetlacz LCD |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17