HP LASERJET PRO M225DN DRUKARKA CF484A
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
HP LASERJET PRO M225DN
To monochromatyczne biurkowe urządzenie wielofunkcyjne pomaga zwiększyć wydajność pracy dzięki funkcji automatycznego druku dwustronnego, wbudowanej łączności sieciowej i zabezpieczeniom oraz opcjom druku mobilnego.
Funkcje:
Urządzenie wielofunkcyjne zaprojektowane z myślą o wydajności
- Niezawodny automatyczny druk dwustronny pozwala zaoszczędzić czas i zredukować koszty papieru.
- Dzięki łatwemu w obsłudze panelowi sterowania drukowanie jest szybkie i łatwe.
- Automatyczny podajnik dokumentów pozwala skrócić czas, który pracownicy spędzają przy urządzeniu wielofunkcyjnym.
- Rozpocznij pracę natychmiast po rozpakowaniu – zestaw zawiera pojemny wkład laserowy o wydajności 1500 stron.
Funkcje łączności i ochrony urządzenia wielofunkcyjnego
- Wbudowane funkcje umożliwiają łatwe zarządzanie ustawieniami i ochronę danych.
- Łatwe udostępnianie urządzenia wielofunkcyjnego za pośrednictwem sieci Ethernet.
- Połączenie za pośrednictwem portu USB zapewnia dostęp z komputera do narzędzi umożliwiających zarządzanie urządzeniem wielofunkcyjnym i materiałami eksploatacyjnymi.
Radość z drukowania mobilnego
- Łatwe drukowanie z urządzeń mobilnych w pracy, w domu lub w podróży.
- Szybkie drukowanie z urządzeń iPhone®, iPad® i iPod touch® za pośrednictwem usługi Apple® AirPrint™ – nie wymaga żadnej konfiguracji ani aplikacji.
Mniejsza szkodliwość dla środowiska
- Technologia HP Auto-On/Auto-Off zapewnia oszczędność energii.
- Niezawodne drukowanie na różnych rodzajach papieru – nawet na papierze biurowym o gramaturze 60 g/m2.
- Łatwy, bezpłatny recykling wkładów drukujących w ramach programu HP Planet Partners.6
- Oszczędzaj zasoby z urządzeniem wielofunkcyjnym z certyfikatami ENERGY STAR® i Blue Angel.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Szybkość druku mono | do 25 str./min. |
| Gramatura papieru | do 163 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | do 1200x1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4; A5; B5 (JIS) ;C5; DL; koperty |
| Wymiary | 442x288x371 mm |
| Waga | 14.5 kg |
| Inne cechy | W zestawie: Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M225dn, Wkład drukujący HP LaserJet, czarny (ok. 1500 stron), Płyty CD z oprogramowaniem i podręcznikiem użytkownika w wersji elektronicznej, Instrukcja instalacji, Ulotka dot. pomocy technicznej |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17