HP LASERJET PRO M277DW URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Nie spodziewasz się, jak ogromną wydajność zapewnia to niewielkie urządzenie. To wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne w połączeniu z oryginalnymi wkładami laserowymi HP z technologią JetIntelligence oferuje narzędzia, których potrzebujesz, aby osiągnąć swój cel.
Funkcje
Większa wydajność pracy.
- Twórz profesjonalnej jakości kolorowe dokumenty, błyskawicznie realizując zadania dzięki funkcji bardzo szybkiego druku dwustronnego.
- Wybierz najmniejsze w swojej klasie urządzenie wielofunkcyjne, które drukuje po wyjściu z trybu uśpienia w czasie krótszym niż inne porównywalne urządzenia.
- Ekran dotykowy o przekątnej 7,6 cm zapewnia dostęp do aplikacji, które pozwalają zaoszczędzić czas, umożliwiając skanowanie bezpośrednio do poczty elektronicznej, folderów sieciowych i chmury.
- Łatwe drukowanie dokumentów Microsoft Word i PowerPoint – teraz bezpośrednio z napędu USB.
Niezawodne opcje łatwego druku z urządzeń przenośnych.
- Drukuj po zbliżeniu urządzenia przenośnego z obsługą komunikacji NFC do urządzenia wielofunkcyjnego – bez połączeń sieciowych.
- Udostępnij bezpośredni druk bezprzewodowy w biurze – z poziomu urządzeń przenośnych – bez konieczności połączenia z siecią firmową.
- Łatwe drukowanie ze smartfonów i tabletów – bez wymaganej konfiguracji lub aplikacji.
Większa liczba wydrukowanych stron, większa wydajność i lepsza ochrona.
- Drukuj więcej stron niż kiedykolwiek wcześniej, korzystając z oryginalnych kolorowych wkładów laserowych HP o dużej pojemności z technologią JetIntelligence.
- Profesjonalna jakość szybkiego druku, na której możesz polegać – toner HP ColorSphere 3 jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojej drukarki HP.
- Zapewnij sobie autentyczną jakość HP, której oczekujesz – z technologią zapobiegającą oszustwom.
- Drukuj zaraz po rozpakowaniu dzięki fabrycznie zainstalowanym wkładom laserowym. Można je wymienić na opcjonalne wkłady o dużej pojemności.
Staw czoła codziennym wyzwaniom informatycznym.
- Chroń dane i z łatwością zarządzaj urządzeniami, korzystając z pakietu najważniejszych zabezpieczeń i funkcji zarządzania.
- Interfejs Ethernet i łączność bezprzewodowa pozwalają z łatwością uzyskiwać dostęp, drukować i udostępniać zasoby.
- Zwiększ bezpieczeństwo, przywróć kontrolę i pomóż unikać dodatkowych wydatków dzięki rozwiązaniu HP JetAdvantage Private Print.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono do 600x600 dpi;Kolor do 600x600 dpi |
| Szybkość druku mono | do 18 stron A4/min |
| Szybkość druku kolor | do 18 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 200 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | do 1200x1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Fax | Tak |
| Obsługiwane nośniki | A4;A5;A6;B5;B6;100 x 150 mm;pocztówki (JIS);koperty (DL, C5, B5) |
| Wymiary | 420x417x322mm |
| Waga | 21.2 kg |
| Inne cechy | NFC;Drukowanie z chmury;Drukowanie z urządzeń mobilnych;Ekran dotykowy LCD o przekątnej 7,6 cm (kolorowy, graficzny) |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17