HP LASERJET PRO M402DNE DRUKARKA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wydajność drukowania i solidne zabezpieczenia opracowane z myślą o sposobie, w jaki pracujesz. Ta wydajna drukarka wykonuje zadania szybciej i zabezpiecza dane lepiej, chroniąc użytkownika przed zagrożeniami. Oryginalne wkłady z tonerem HP z technologią JetIntelligence umożliwiają drukowanie większej liczby stron.
Funkcje
Szybkie drukowanie. Solidne zabezpieczenie.
Wydruki dostępne natychmiast – bez zbędnego czekania. Ta drukarka uruchamia się i drukuje szybciej niż konkurencyjne urządzenia.Szybki druk wielostronicowych dokumentów dzięki drukowi dwustronnemu, który jest szybszy niż w konkurencyjnych produktach.
Zadbaj o bezpieczeństwo od momentu uruchomienia do wyłączenia dzięki funkcjom zabezpieczeń, które chronią przed zaawansowanymi zagrożeniami.
Więcej. Stron, wydajności i ochrony.
Więcej wydruków w tej samej cenie – dzięki oryginalnym, wysokowydajnym wkładom z czarnym tonerem HP z technologią JetIntelligence.
W przypadku drukowania z dużą prędkością możesz mieć pewność stałych rezultatów dzięki precyzyjnemu czarnemu tonerowi.
Pomóż zapewnić jakość wydruków HP z innowacyjną technologią ochrony przed podróbkami.
Drukuj zaraz po rozpakowaniu dzięki fabrycznie zainstalowanym wkładom z tonerami. Można je wymienić na opcjonalne wkłady o wysokiej wydajności.
Oszczędzaj energię i łatwo zarządzaj zadaniami
Technologia HP Auto-On/Auto-Off zapewnia oszczędność energii.
Drukuj, zużywając mniej energii niż konkurenci – z oryginalnym tonerem HP z JetIntelligence.
Wykorzystaj miejsce dostępne w biurze do maksimum dzięki drukarce, która doskonale dopasowuje się do Twojego stylu pracy.
Łatwe zarządzanie urządzeniami i program HP Web Jetadmin z całym zestawem narzędzi do zarządzania podstawowego.
Stała łączność dzięki łatwym opcjom druku z poziomu urządzeń przenośnych
Łatwe drukowanie ze smartfonów i tabletów – bez wymaganej konfiguracji lub aplikacji.
Łatwa konfiguracja, drukowanie i udostępnianie dzięki zintegrowanym funkcjom sieciowym Ethernet.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono - 1200x1200 dpi (maks. 4800 x 600 dpi - zwiększona rozdzielczość) |
| Szybkość druku mono | do 38 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 175 g/m² |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Obsługiwane nośniki | A4;A5;A6;A5-R;B5 (JIS);B6 (JIS);koperty (B5, C5, DL) |
| Wymiary | 381x357x216mm |
| Waga | 8.5 kg |
| Inne cechy | Drukowanie z chmury;Drukowanie z urządzeń mobilnych;Dwuwierszowy, graficzny wyświetlacz LCD z podświetleniem |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17