HP OFFICEJET PRO 6500A CN555A
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Profesjonalna jakość wszystkich kolorowych dokumentów biurowych - od wydruków używanych w codziennej pracy po materiały prezentowane klientom - przy koszcie druku jednej strony niższym nawet o 40% w porównaniu z drukarkami laserowymi. Używając indywidualnych wkładów atramentowych HP Officejet, można uzyskać bogate, żywe kolory i ostry tekst laserowej jakości oraz wymieniać tylko te wkłady, które się zużyły. Można drukować atrakcyjne ulotki i inne materiały marketingowe na papierze do druku broszur lub fotograficznym.
To wydajne urządzenie z certyfikatem ENERGY STAR w małym stopniu wpływa na środowisko - zużywa nawet o 40% mniej energii niż konkurencyjne kolorowe laserowe urządzenia wielofunkcyjne. Oszczędności wynikają również z zasilania tylko jednego urządzenia zamiast czterech. Faks cyfrowy wysyła i odbiera faksy elektronicznie, co także zmniejsza zużycie papieru. Funkcja HP Smart Web Printing zapewnia drukowanie stron internetowych w bardziej użytecznej formie. Można skanować bezpośrednio do komputera i archiwizować dokumenty w postaci cyfrowej - nie ma potrzeby drukowania wielu kopii papierowych.
Większa wydajność - udostępnianie wszechstronnego urządzenia i szybki druk za pośrednictwem sieci. Dostępność łatwych w obsłudze funkcji drukowania, skanowania, faksu i kopiowania nawet dla 5 użytkowników za pośrednictwem sieci Ethernet upraszcza przepływ pracy. Drukuje z dużą prędkością - nawet do 32 str./min w czerni. Ponadto oferuje wygodny automatyczny podajnik dokumentów na 35 arkuszy. Rozwiązania cyfrowe, w tym funkcja skanowania do komputera i zapisywania przychodzących faksów bezpośrednio na komputerze PC/Mac. Oprogramowanie HP Document Management ułatwia porządkowanie i udostępnianie dokumentów cyfrowych.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 4800x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | 32 str./min. |
| Szybkość druku kolor | 31 str./min. |
| Gramatura papieru | 70-280 g/m2 |
| Rozdzielczość skanera | 1200x1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Nie |
| Czytnik kart | Tak |
| Duplex | Nie |
| Fax | Tak |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 476x409x258 mm |
| Waga | 8 kg |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17