HP OFFICEJET PRO 6830 URZADZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Profesjonalna jakość kolorowych dokumentów dla firmy i koszt wydruku strony niższy nawet o 50% w porównaniu z drukarkami laserowymi. Urządzenie wielofunkcyjne e-All-in-One zaprojektowane z myślą o wydajności, wyposażone w inteligentne funkcje i możliwość druku mobilnego – pozwalające napędzać rozwój firmy w pracy, w domu i w podróży.
Funkcje
Profesjonalne kolory w cenie niższej niż w przypadku drukarek laserowych.
- Żywe, trwałe wydruki tworzone przy użyciu oryginalnych atramentów pigmentowych HP zapewniają profesjonalny wygląd każdej stronie.
- Pojedyncze oryginalne wkłady atramentowe HP o dużej pojemności stanowią bardziej ekonomiczne rozwiązanie na potrzeby częstego drukowania.
- Wysoka wydajność dzięki dużej prędkości druku — do 18 str./min w czerni i do 10 str./min w kolorze.
- Automatyczne dwustronne drukowanie dokumentów i drukowanie kolorowych broszur bez marginesów umożliwia zaoszczędzenie do 50% papieru.
Drukowanie na własnych warunkach.
- Bezprzewodowe drukowanie z urządzeń przenośnych – nie wymaga routera ani dostępu do sieci lokalnej.
- Możliwość drukowania dokumentów, zdjęć i nie tylko w podróży – niemal z dowolnego miejsca – za pomocą aplikacji HP ePrint.
- Możliwość łatwego podłączenia do sieci lokalnej lub Internetu, bezprzewodowo lub za pośrednictwem portu 10/100 Ethernet.
- Darmowa aplikacja mobilna HP All-in-One Printer Remote pozwala zarządzać urządzeniem wielofunkcyjnym HP e-All-in-One i skanować w podróży.
Inteligentna praca bez wysiłku.
- Łatwe zarządzanie wszystkimi zadaniami i aplikacjami dostępowymi – wystarczy użyć ekranu dotykowego o przekątnej 6,75 cm (2,65 cala).
- Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) na 35 arkuszy pozwala zaoszczędzić czas, ułatwiając szybkie kopiowanie, skanowanie i faksowanie wielostronicowych dokumentów.
- Rzadsze uzupełnianie papieru oraz obsługa dużych zadań drukowania dzięki podajnikowi papieru na 225 arkuszy.
- Niezawodna drukarka o miesięcznej wydajności do 15 000 stron – doskonała do sprawnego druku kolorowego.
Oszczędność zasobów bez pogorszenia wydajności.
- Urządzenie zużywa do 50% mniej energii niż większość kolorowych laserowych urządzeń wielofunkcyjnych.
- Oszczędność energii dostosowana do harmonogramu – użytkownik może zaprogramować włączanie i wyłączanie urządzenia wielofunkcyjnego, w zależności od potrzeb.
- Oszczędność zasobów – zużycie nawet do 80% mniej materiałów eksploatacyjnych i opakowań w ujęciu wagowym w porównaniu do większości kolorowych laserowych urządzeń wielofunkcyjnych.
- Zmniejsz swój wpływ na środowisko – łatwy recykling oryginalnych wkładów atramentowych HP w ramach programu HP Planet Partners.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono 600x1200 dpi;Kolor 4800x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 29 stron A4/min |
| Szybkość druku kolor | do 24 stron A4/min |
| Gramatura papieru | Standardowa do 105 g/m²;Fotograficzna do 280 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | do 1200x1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Fax | Tak |
| Obsługiwane nośniki | A4, A5, A6, B5(JIS), 6 x 8 cali, Executive, karta katalogowa 3,5 x 5 cali, karta katalogowa 4 x 6 cali, karta katalogowa 5 x 8 cali, karta katalogowa A4, karta katalogowa Letter, 3 x 5 cali, 4 x 6 cali, 5 x 7 cali, 13 x 18 cm, 8 x 10 cali, 10 x 15 cm |
| Wymiary | 461x387x224mm |
| Waga | 8 kg |
| Inne cechy | Pamięć 1024 MB;Dotykowy wyświetlacz LCD 2.65 cala;Drukowanie z urządzeń mobilnych;W zestawie: Przewód zasilający, konfiguracyjne atramentowe wkłady drukujące, kabel telefoniczny, podręcznik użytkownika, plakat instalacyjny |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17