HP OFFICEJET PRO 8100 WIFI CM752A
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
HP OFFICEJET PRO 8100 WIFI
Dzięki tej drukarce, uzyskuj profesjonalne kolory, przy koszcie wydruku jednej strony niższym nawet o 50% w porównaniu z drukarkami laserowymi. Drukuj za pomocą sieci przewodowej lub bezprzewodowej lub w podróży za pomocą rozwiązania HP ePrint — teraz możesz drukować niemal wszędzie.
Funkcje
Wysokiej jakości druk w kolorze przy koszcie wydruku jednej strony nawet o 50% niższym niż na drukarkach laserowych
- Profesjonalna jakość kolorowych dokumentów i niższy o 50% koszt wydruku jednej strony w porównaniu z drukarkami laserowymi.
- Drukuj dokumenty odporne na blaknięcie, wodę i markery dzięki wkładom atramentowym HP Officejet.
- Prędkość druku ISO (jak drukarki laserowe) do 20 str./min w czerni i 16 str./min w kolorze za pomocą osobnych wkładów w przystępnej cenie.
- Maksymalna wydajność i lepsze rezultaty przy drukowaniu wielu stron dzięki wkładom atramentowym XL o dużej pojemności.
Drukuj bezprzewodowo lub w trakcie podróży dzięki bogatej ofercie opcji druku bezprzewodowego
- Odkryj swobodę oferowaną przez rozwiązanie HP ePrint: od teraz możesz drukować niemal w dowolnym miejscu.
- Bezprzewodowa łączność z siecią dzięki wbudowanej karcie sieciowej Ethernet lub z komputerem poprzez interfejs USB Hi-Speed.
- Druk wiadomości, dokumentów, stron WWW i innych elementów bezpośrednio z urządzeń iPad, iPhone lub iPod touch z technologią AirPrint.
- Aplikacje HP do druku z urządzeń przenośnych umożliwiają bezpośrednie drukowanie z telefonów smartphone za pomocą sieci bezprzewodowej.
Możliwość korzystania z funkcji zapewniających wysoką wydajność pracy
- Automatyczny druk dwustronny, który pozwala zwiększyć wydajność oraz zapewnia oszczędność czasu i papieru.
- Korzystaj z intuicyjnego panelu sterowania i wyświetlacza graficznego, aby uzyskać dostęp do narzędzi wydruku, sprawdzić poziom atramentu i wiele innych opcji.
- Drukuj dwustronne ulotki, zdjęcia bez marginesów, imponujące broszury i inne profesjonalnie wyglądające materiały.
- Niezawodne drukowanie z minimalną liczbą przerw dzięki podajnikowi papieru na 250 arkuszy, z możliwością rozbudowy do 500 arkuszy.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 1200x600 dpi |
| Szybkość druku mono | do 20 stron A4/min |
| Szybkość druku kolor | do 16 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 90 g/m² |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 494x458x202 mm |
| Waga | 11 kg |
| Inne cechy | Pamięć 128 MB;W zestawie: Automatyczny druk dwustronny HP, czarny startowy wkład atramentowy HP 950 Officejet, startowe wkłady atramentowe HP 951 (błękitny, purpurowy, żółty) |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17