HP OFFICEJET PRO 8720 URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wielofunkcyjne urządzenie atramentowe HP OfficeJet Pro 8720

Konstrukcja HP Print Forward spełnia wymagania nowoczesnych biur. Oszczędność dzięki niedrogim, profesjonalnej jakości wydrukom kolorowym.Wydajna praca i ograniczenie zużycia papieru dzięki bardzo szybkiemu drukowaniu dwustronnemu na drukarce przeznaczonej do dużych biur.

Oszczędna ekspolatacja
TOszczędność dzięki doskonałej jakości druku w kolorze przy koszcie wydruku strony nawet o 50% niższym niż w przypadku urządzeń laserowych. Nawet trzy razy więcej stron dzięki opcjonalnym, oryginalnym wkładom atramentowym HP o dużej pojemności. Drukowanie profesjonalnej jakości kolorów i czarnego tekstu – idealne do drukowania raportów, wiadomości e-mail i nie tylko. Drukowanie dokumentów, które są odporne na wodę, rozmazanie, blaknięcie i zakreślacze.
Innowacyjna konstrukcja zapewniająca najwyższą wydajność pracy w biurze
Szybsza realizacja zadań drukowania dzięki bardzo szybkiemu drukowaniu dwustronnemu.4 Szybkie operacje na wielostronicowych dokumentach dzięki skanowaniu dwustronnemu i automatycznemu podajnikowi dokumentów na 50 arkuszy. Nowatorska konstrukcja zapewniająca transport papieru podobny jak w drukarce laserowej i dużą prędkość druku. Drukowanie większych nakładów i rzadsze uzupełnianie papieru. Możliwość zwiększenia pojemności do 500 arkuszy dzięki drugiemu podajnikowi papieru na 250 arkuszy.


Drukowanie mobilne
Drukowanie po zbliżeniu urządzenia przenośnego z obsługą technologii NFC do drukarki – bez połączenia z siecią firmową. Drukowanie bezpośrednio z urządzeń przenośnych bez dostępu do sieci firmowej, z każdego miejsca w biurze. Łatwe drukowanie dokumentów, zdjęć i innych materiałów ze smartfonów i tabletów. Ochrona danych i dostęp do poufnych zadań drukowania z rozwiązaniem HP JetAdvantage Private Print.
Osiągnięcie wysokiej wydajności pracy w biurze nigdy nie było prostsze
Łatwe zarządzanie zadaniami druku bezpośrednio w drukarce. Wystarczy dotknąć ekranu dotykowego o przekątnej 10,9 cm (4,3") lub przesunąć po nim palcem. Skanowanie plików cyfrowych bezpośrednio do wiadomości e-mail, folderów sieciowych i chmury za pomocą fabrycznie zainstalowanych aplikacji biznesowych. Kontrola zużycia kolorów oraz kosztów w całej organizacji.

Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 1200 × 1200 dpi |
| Szybkość druku mono | 24 str./min. |
| Szybkość druku kolor | 20 str./min. |
| Gramatura papieru | do 105 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | 600x600 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 499.5 x 530.1 x 339.1 mm ( |
| Waga | 15,01 kg |
| Inne cechy | Drukowanie mobilne; Konstrukcja HP Print Forward dla nowoczesnych biur; Ekran dotykowy o przekątnej 4,3" |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17