HP PAVILION 17-F001+ A8-6410/4/750/R5/W8.1
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
HP PAVILION 17-F001+
Komputer przenośny HP Pavilion zapewnia wszystkie korzyści komputera biurkowego w smukłej, przenośnej obudowie. Niesamowita jakość dźwięku z systemem BeatsAudio™ oraz wyraźny obraz na ekranie HD+ to tylko niektóre zalety tego wydajnego komputera, na których możesz polegać.
Zobacz wszystko wyraźniej w rozdzielczości HD+
Maksymalne wykorzystanie możliwości systemu Windows dzięki wyraźnemu ekranowi HD lub opcjonalnemu ekranowi Full HD1 zoptymalizowanemu do obsługi systemu Windows 8.1.
System BeatsAudio™
Komputer przenośny HP Pavilion z systemem BeatsAudio™ i 2 głośnikami został stworzony z myślą o zapewnieniu bogatych wrażeń dźwiękowych o najwyższej jakości.
Połącz się
Synchronizuj zdjęcia między komputerem, smartfonem i tabletem za pomocą aplikacji HP Connected Photo. Drukuj i edytuj zdjęcia na urządzeniach z systemami Windows 8.1 i Android™ z funkcjami przycinania, obracania, dodawania napisów i innych. Zapisuj zdjęcia i zamawiaj wydruki za pomocą aplikacji Snapfish oraz udostępniaj je znajomym i rodzinie na portalach społecznościowych.
HP Connected Music
Dostęp do różnych źródeł muzyki z jednej lokalizacji dzięki oprogramowaniu HP Connected Music. Słuchaj stacji radiowych i audycji z całego świata dzięki jednej, unikatowej aplikacji TuneIn Radio, która umożliwia zintegrowanie biblioteki muzycznej użytkownika z wiodącymi usługami muzycznymi.
Dane techniczne
| Model procesora | AMD Quad-Core A8-6410 4x 2.0GHz up to 2.4GHz, 2MB Cache |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 750 GB |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | AMD Radeon R5 (APU) |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki stereo;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Gniazdo Kensington Lock;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Obsługa gestów;Multi TouchPad |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17