HP PAVILION 17-F211NW I3-5010U/8/1TB/W8.1 M0R42EA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Zobacz wszystko wyraźniej w rozdzielczości HD lub opcjonalnie w rozdzielczości Full HD.
Maksymalne wykorzystanie możliwości systemu Windows dzięki wyraźnemu ekranowi HD lub opcjonalnemu ekranowi Full HD zoptymalizowanemu do obsługi systemu Windows 8.1.
System BeatsAudio™ >Komputer przenośny HP Pavilion z systemem BeatsAudio™ i 2 głośnikami został stworzony z myślą o zapewnieniu bogatych wrażeń dźwiękowych o najwyższej jakości.
Połącz się.
Synchronizuj zdjęcia między komputerem, smartfonem i tabletem za pomocą aplikacji HP Connected Photo. Drukuj i edytuj zdjęcia na urządzeniach z systemami Windows 8.1 i Android™ z funkcjami przycinania, obracania, dodawania napisów i innych. Zapisuj zdjęcia i zamawiaj wydruki za pomocą aplikacji Snapfish oraz udostępniaj je znajomym i rodzinie na portalach społecznościowych.
HP Connected Music.
Dostęp do różnych źródeł muzyki z jednej lokalizacji dzięki oprogramowaniu HP Connected Music. Słuchaj stacji radiowych i audycji z całego świata dzięki jednej, unikatowej aplikacji TuneIn Radio, która umożliwia zintegrowanie biblioteki muzycznej użytkownika z wiodącymi usługami muzycznymi.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | Core i3-5010U 2x2.1GHz,3MB Cache,64 bit, Hyperthreading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD 5500; NVidia GeForce 830M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane 2 głośniki stereo;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Multi Touchpad ;Obsługa gestów;Klawiatura numeryczna ;Klawiatura wyspowa;Gniazdo Kensington MicroSaver |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17