HP PAVILION I5-1035G1/8GB/256SSD/W10 15.6" FHD
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
HP Pavilion Laptop 15-cs3003nw

Smukły i lekki laptop zapewniający
wydajność i styl.
Wyraź siebie jak nigdy dotąd za pomocą tego stylowego centrum zarządzania stworzonego z myślą o Tobie. Na tyle cienki, byzabrać go ze sobą wszędzie, i wystarczająco wydajny, by sprostać wyzwaniom każdego dnia.
Osiągnij więcej
Karta produktuHP Pavilion Laptop 15-cs3003nwSmukły i lekki laptop zapewniający wydajność i styl.Wyraź siebie jak nigdy dotąd za pomocą tego stylowego centrum zarządzania stworzonego z myślą o Tobie. Na tyle cienki, byzabrać go ze sobą wszędzie, i wystarczająco wydajny, by sprostać wyzwaniom każdego dnia.Osiągnij więcejWielozadaniowość staje się prosta i szybka dziękiwydajnemu procesorowi Intel®. Możesz oglądać filmy,edytować zdjęcia oraz łączyć się z rodziną i przyjaciółmi,zapewniając sobie przy tym niezbędną mocobliczeniową


Elegancki. Smukły. Zaawansowany.
Gładkie metalowe wykończenie nadaje temu laptopowinowoczesny i elegancki wygląd, a każdy detal – odpodnoszonej klawiatury po wąską ramkę – zostałzaprojektowany, by zapewnić wygodę użytkowania wefektownym stylu.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | I5-1035 |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 256 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Karta graficzna Intel® UHD |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1 port USB 3.1 Gen 1 Type-C™ (tylko transfer danych, przepustowość binarna 5 Gb/s); 2 porty USB3.1 Gen 1 Type-A (tylko transfer danych); 1 gniazdo zasilania smart pin; 1 port HDMI 1.4b; 1gniazdo combo (słuchawki/mikrofon); 1 gniazdo RJ-451 wieloformatowy |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Kamera HP Wide Vision HD ze zintegrowanym układem dwóch mikrofonów cyfrowych |
| Okres gwarancji | 2 lata |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17