HP PROBOOK 450 I5-3230/4/500/8750MW8 H0W14EA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
ProBook 450 G0 to notebook z ekranem o przekątnej 15.6 cala, rozdzielczością 1366 x 768 z podświetleniem LED. Procesor to Intel Core i5-3230M o częstotliwości 2.6/3.2 GHz, pamięć RAM DDR3 o wielkości 4 GB oraz dysk twardy SATA o pojemności 500 GB. Karta graficzna Intel HD Graphics 4000 i AMD Radeon HD 8750M. Zainstalowany system Windows 8.
Funkcje
-
- Dostępny Windows 8
Bezpośrednia kontrola (w wybranych modelach).
-
- Bezpośrednia kontrola pracy dzięki opcjonalnemu 10-punktowemu ekranowi dotykowemu z powłoką przeciwodblaskową odporną na rozbicie, zarysowanie i zabrudzenie. Umożliwia pełne wykorzystanie funkcji systemu Windows 8. Twoja praca zawsze powinna być tak łatwa.
Nowoczesne wzornictwo.
-
- Styl, który można zobaczyć i poczuć. Wykorzystaj sprawdzoną technologię HP w nowoczesnym stylu, który spełni Twoje oczekiwania.
-
- Lekka praca. Ten wytrzymały notebook HP ProBook jest wykonany z włókna szklanego, jest cienki, lekki i zawsze elegancki.
-
- Szybka praca. Szybki procesor Intel zapewnia jeszcze szybszą pracę. Teraz transmisja danych jest szybsza niż kiedykolwiek. Z USB 3.0 użytkownik ma do dyspozycji większą prędkość transmisji i większą przepustowość.
Chroń swoja pracę.
-
- Uodpornij się na hakerów i ataki. Wbudowane zabezpieczenia chronią HP ProBook przed wirusami, wykrywają naruszenia bezpieczeństwa i informują o nieautoryzowanych zmianach.
-
- Pakiet oprogramowania HP Client Security pomaga m.in. szyfrować dysk twardy, całkowicie usuwać niepotrzebne dane i ograniczać nieuprawniony dostęp.
-
- Niezawodna praca. HP BIOS Protection zapewnia zaawansowaną ochronę przed wirusami i innymi zagrożeniami; zapobiega utracie danych i redukuje przestoje .
-
- Nie trzeba już pamiętać haseł. HP Password Manager umożliwia szybkie logowanie do różnych kont online. Teraz hasła mogą być dłuższe i bezpieczniejsze.
Wytrzymały w pracy.
-
- Komputery HP ProBooks są poddawane wymagającym testom. W procesie HP Total Test Process komputery są poddawane próbom przez 115 000 godzin, dzięki czemu wytrzymują pracę w najbardziej wymagających środowiskach.
-
- Trudno uniknąć uderzeń. HP 3D DriveGuard pomaga chronić dane na dysku twardym przez wykrywanie gwałtownych ruchów .
-
- Odporna na zalanie klawiatura pomaga chronić wrażliwe elementy elektroniczne i kluczowe części przed zalaniem niewielką ilością płynu dzięki cienkiej warstwie folii Mylar.
Praca w wielu miejscach.
-
- Nie pozwól „uziemić się” w biurze. Zachowaj wydajność pracy dzięki szybkiemu dyskowi półprzewodnikowemu, który zapewnia dostęp do danych firmowych.
-
- Możesz pracować w wielu różnych miejscach dzięki opcjonalnej, szybkiej komunikacji bezprzewodowej 4G LTE i HSPA+ WWAN . Aplikacja HP Wireless Hotspot zapewnia łatwe współużytkowanie połączenia internetowego ze współpracownikami i dużą wydajność pracy .
-
- Niezależnie od tego, gdzie jesteś, Twoja drukarka może być zawsze pod ręką dzięki aplikacji HP ePrint. Teraz możesz drukować z niemal każdego miejsca .
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | i5-3230 2x2,60GHz, do 3,20GHz w TurboBoost, HT |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | AMD HD8750M |
| Pamięć karty graficznej | 1024 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB3.0; 2x USB2.0;1x HDMI;1x D-sub;1xwej.Mikrofonowe;1x wyj.Słuchawkowe |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17