HTC GOOGLE NEXUS 9 WIFI 16GB TABLET BLACK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
DLA TWÓRCZYCH I AKTYWNYCH

Zaprojektowany z myślą o pracy i rozrywce Nexus 9 oferuje idealny 8,9-calowy ekran i przednie głośniki z dźwiękiem doskonałej jakości. 64-bitowy procesor zapewnia przełomową wydajność, polecenia głosowe umożliwiają intuicyjną obsługę urządzenia, zaś automatyczne aktualizacje systemu Android dają dostęp do najnowszych funkcji. Pełna integracja z innymi urządzeniami ułatwia mobilną pracę, a dostęp do ponad miliona aplikacji pozwala łatwo dostosować tablet do konkretnych potrzeb. Oto Nexus 9: dla twórczych i aktywnych.

Doskonale dopasowany
Idealny wyświetlacz o przekątnej 8,9 cala umożliwia zarówno fantastyczną rozrywkę, jak i wydajną pracę. Urządzenie ma ramę z matowego metalu z miękką w dotyku osłoną tylną, przednie głośniki niesamowitej jakości i bezproblemowo integruje się z wszystkimi innymi urządzeniami.
Wydajność w podróży
Odłączaną klawiaturę folio (sprzedawaną oddzielnie) można magnetycznie zamocować do tabletu Nexus 9 i bezprzewodowo sparować przez Bluetooth.

Doskonale dopasowany
Idealny wyświetlacz o przekątnej 8,9 cala umożliwia zarówno fantastyczną rozrywkę, jak i wydajną pracę. Urządzenie ma ramę z matowego metalu z miękką w dotyku osłoną tylną, przednie głośniki niesamowitej jakości i bezproblemowo integruje się z wszystkimi innymi urządzeniami.
Wydajność w podróży
Odłączaną klawiaturę folio (sprzedawaną oddzielnie) można magnetycznie zamocować do tabletu Nexus 9 i bezprzewodowo sparować przez Bluetooth.
WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI DZIĘKI KLAWIATURZE

Klawiatura folio
Odłączana klawiatura folio do tabletu Nexus 9 zapewnia wydajną pracę poza domem. Szybko reagująca mechaniczna klawiatura pokryta czarną skórą obsługuje bezprzewodowe parowanie przez Bluetooth.
Dzięki łatwej do zamocowania magnetycznej klawiaturze folio możesz przekształcić tablet Nexus 9 w wydajną stację roboczą.
Dane techniczne
| Model | NEXUS 9 |
| Part Number | 99HZF011-00 |
| Procesor | NVIDIA Tegra K1 |
| Częstotliwość procesora | 2300 MHz |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Pamięć flash | 16 GB |
| Rozdzielczość | 2048x1536 |
| Kamera | 1.6 Mpix - przód; 8 Mpix - tylna |
| Złącza | 1x Micro USB;Wyjście słuchawkowe |
| Komunikacja | WiFi ;Bluetooth;NFC |
| Modem 3g | Nie |
| Bateria | Litowo-Polimerowy 6700mAh max. czas 720godz. (stand-by);Max. czas 9.5godz. (surfowanie w internecie) |
| Wymiary | 228,25 x 153,68 x 7,95 mm (szer. x wys. x gł.) |
| Waga | 0.436 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17