HYPERX ALLOY FPS RGB GAMING KLAWIATURA MECHANICZNA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Cechy charakterystyczne
- Klawisze podświetlone RGB z niesamowitymi efektami świetlnymi
- Zaawansowane konfigurowanie przy użyciu oprogramowania HyperX NGenuity
- Kompaktowa, ultraprzenośna konstrukcja z odłączanym przewodem
- Trwała i solidna konstrukcja stalowa
- Mechaniczne przełączniki klawiszowe Kailh Silver Speed
- Wbudowana pamięć na 3 profile
- Wygodny port USB przeznaczony do ładowania
- Tryb gry, pełny Anti-ghosting i N-key Rollover
Bardzo jasne klawisze RGB z dynamicznymi efektami
Eksponowane diody LED na przełącznikach klawiszowych, konfigurowane efekty świetlne i pięć poziomów jasności.
Oprogramowanie HyperX NGenuity umożliwia zaawansowane konfigurowanie
Konfigurowany tryb gry, możliwość tworzenia makr i zmiany podświetlenia poszczególnych klawiszy.
Kompaktowa, ultraprzenośna konstrukcja z odłączanym przewodem
Zaprojektowana z myślą o przenośności i optymalizacji miejsca na biurku.
Mocna stalowa konstrukcja
Opracowana z myślą o niezawodności i stabilności, gdy akcja nabiera tempa.
Przełączniki klawiszowe Kailh Silver Speed o błyskawicznej reakcji
Wytrzymałe mechaniczne przełączniki klawiszowe wymagające użycia małej siły nacisku, co pozwala uzyskiwać najlepsze rezultaty w grze.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie klawiszy | Tak |
| Klawisze do multimediów | Tak |
| Dł. przewodu | 1,8m |
| Wymiary | 442 x 130 x 35,5 mm |
| Waga | 1100 g |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17