HYPERX CLOUD GAMING SŁUCHAWKI
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
HYPERX CLOUD GAMING
Graj bez bólu dzięki słuchawkom HyperX® Cloud. Słuchawki te zostały zaprojektowane specjalnie do profesjonalnego grania i wyposażone w super miękki, wyściełany kabłąk, poduszeczki z pianki z pamięcią kształtu oraz nauszniki ze sztucznej skóry, dzięki czemu będziesz komfortowo grać przez długie godziny. Zoptymalizowane pod kątem profesjonalnego grania słuchawki HyperX Cloud obsługują standard Hi-Fi i zapewniają wyraźny dźwięk z krystalicznie czystymi niskimi, średnimi i wysokimi tonami oraz ulepszone odtwarzanie basów, dzięki czemu kompletnie zatracisz się w zwycięskiej rozgrywce. Grając będziesz też świetnie wyglądać - dzięki jedynemu w swoim rodzaju stylowi HyperX. Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud jest objęty dwuletnią gwarancją i bezpłatną pomocą techniczną, a ponadto wyróżnia się legendarną niezawodnością, dzięki której produkty sygnowane marką HyperX już od ponad 10 lat są wybierane przez graczy.
Model oferuje doskonałą jakość dźwięku dzięki wysokiej jakości przetwornikom o średnicy 53 mm. Pasmoprzenoszenia 15 - 25 000 Hz oraz ciśnienie akustyczne na poziomie 98 dB (+/- 3db) zapewniają krystalicznie czysty dźwięk o głębokiej barwie. Model posiada odłączany, czuły mikrofon który pozwala na niczym nie zakłóconą komunikację ze sprzymierzeńcami podczas rozrywek online. Słuchawki zapewniają wysoki komfort użytkowaniadzięki nausznikom z łatwo dopasywującej się pianki.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Nauszne |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj złącza | 2x Mini Jack 3.5mm |
| Długość przewodu | 1m + Przedłużacz 2m |
| Wielkość przetwornika | 53 mm |
| Pasmo przenoszenia | 15 - 25000 Hz |
| Impedancja | 60 Ohm |
| Dodatkowe informacje | W zestawie: Adapter, Kabel, Nakładki słuchawkowe, Pokrowiec, Przejściówka |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17