HYPERX STINGER CORE SŁUCHAWKI
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Zestaw słuchawkowy dla graczy do konsoli PS4 HyperX Cloud Stinger Core
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Nauszne |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj złącza | 1x Jack 3.5mm |
| Długość przewodu | 1.3 m |
| Wielkość przetwornika | dynamiczny, o średnicy 40 mm, z magnesami neodymowymi |
| Pasmo przenoszenia | 20–20000 Hz |
| Impedancja | 16 Ω |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17