IIYAMA G2770QSU-B1 MONITOR 27"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
IIYAMA G-MASTER G2770QSU-B1 165Hz 1440p IPS

Uwolnij cały swój potencjał gracza dzięki G2770QSU Red Eagle z matrycą Fast IPS
Zdobądź przewagę nad konkurencją, aby uwolnić cały swój potencjał gracza dzięki 27-calowemu G2770QSU z 0.5ms MPRT i częstotliwością odświeżania 165Hz. Uzbrojony w technologię FreeSync Premium Pro możesz podejmować decyzje w ułamku sekundy zapominając zarazem o smużeniu lub rozmyciu obrazu. Możliwość regulacji jasnych i ciemnych tonów za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach, a panel w technologii IPS gwarantuje doskonałą jakość obrazu.

FAST IPS
Matryca Fast IPS nie tylko gwarantuje wierne odwzorowanie scen z pola bitwy i wyjątkową dokładność kolorów, ale także niesamowity czas reakcji na ruchomy obraz (MPRT) wynoszący 0.5 ms.
TECHNOLOGIA FREESYNC™ PREMIUM PRO
Ten monitor obsługuje zawartość HDR z szeroką gamą kolorów i poziomów jasności. Niskie opóźnienie wejścia i kompensacja małej liczby klatek na sekundę eliminują problem rwania lub przycinania obrazu przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę.
BLACK TUNER
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.
PREDEFINIOWANE I NIESTANDARDOWE TRYBY GIER
Sam zdecyduj! Wybierz jeden z predefiniowanych trybów gier (min. FPS i strategia) lub sam dobierz i zapamiętaj swoje ulubione ustawienia obrazu.
Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Format obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 2560x1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast | 1000:1 |
| Czas reakcji | 0.5ms |
| Kąty widzenia | poziomo/pionowo: 178°/178°, prawo/lewo: 89°/89°, góra/dół: 89°/89° |
| Złącza | HDMI, DispalyPort, USB, Wyjście słuchawkowe |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Wymiary | 614 x 442 x 239mm |
| Waga | 4,5 kg |
| Kod producenta | G2770QSU-B1 |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17