IIYAMA GB2470HSU-B5 165HZ IPS 0.8MS 24" MONITOR
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Monitor iiyama G-Master GB2470HSU-B5 Red Eagle 24" IPS LED 0,8ms 165Hz

Zdobądź przewagę nad konkurencją, aby uwolnić cały swój potencjał gracza dzięki 24-calowemu GB2470HSU z 0.8ms MPRT i częstotliwością odświeżania 165Hz. Uzbrojony w technologię FreeSync Premium możesz podejmować decyzje w ułamku sekundy zapominając zarazem o smużeniu lub rozmyciu obrazu. Możliwość regulacji jasnych i ciemnych tonów za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach, a panel w technologii IPS gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Dzięki stopce z regulacją wysokości możesz bez problemu dopasować położenie ekranu do swoich preferencji, aby cieszyć się komfortem w trakcie nawet najdłuższych maratonów gamingowych.
IPS
Technologia IPS gwarantuje wyższy kontrast, najlepsze odwzorowanie barw i większe kąty widzenia niż najbardziej popularna technologia TN czy VA. Obraz będzie wyglądał dobrze niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy.

Częstotliwość odświeżania 165Hz
Częstotliwość odświeżania na poziomie 165Hz powoduje, że monitor jest w stanie odświeżyć sygnał do kilku razy częściej w porównaniu do standardowych monitorów. Dzięki temu uzyskiwana jest doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia nawet w czasie wyświetlania najbardziej wymagających grafik.
Ultra szybki czas reakcji 0,8ms
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane. Absolutny MUST HAVE dla każdego rasowego gracza!
Redukcja niebieskiego światła
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej.
IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Flicker-Free - w trosce o zdrowie naszych oczu
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia AMD FreeSync™
Technologia AMD FreeSync™ eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę.
Funkcja PIVOT
Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.

Standard VESA
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 24'' |
| Format obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Częstotliwość odświeżania | 165Hz |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast | 1100:1 |
| Czas reakcji | 0.8ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Złącza | HDMI x1 DisplayPort x1, USB 2.0 x2, Wyjście słuchawkowe jack |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Pivot | Tak |
| Tuner TV | Nie |
| Wymiary | 539.5 x 385(535) x 210mm |
| Waga | 4.5kg |
| Kod producenta | GB2470HSU-B5 |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17