IIYAMA GB3461WQSU-B1 MONITOR 34"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
G-MASTER GB3461WQSU-B1
Zyskaj szerokie pole widzenia dzięki GB3461WQSU z FreeSync Premium Dzięki odświeżaniu 144Hz, czasowi reakcji 1ms (MPRT) i matrycy IPS w rozdzielczości 3440x1440, monitor ten pozwoli hardkorowym graczom w pełni wykorzystać drzemiący w nich potencjał, jednocześnie ciesząc się doskonałą jakością obrazu. Stopa z regulacją wysokości umożliwia łatwe dostosowanie pozycji ekranu do własnych preferencji, a możliwość zmiany ustawień obrazu przy pomocy predefiniowanych i regulowanych przez użytkownika trybów w połączeniu z dostępem do funkcji Black Tuner dają pełną kontrolę nad ciemnymi scenami i sprawiają, że każdy szczegół jest doskonale widoczny.
TECHNOLOGIA FREESYNC™ PREMIUM
Ten monitor gwarantuje redukcję opóźnień i obsługuje technologię LFC (Low Framerate Compensation), dzięki czemu pozwala wyeliminować wszelkie problemy związane z zacinaniem lub rwaniem obrazu praktycznie przy dowolnej liczbie klatek na sekundę.


ULTRA WIDE - UWQHD
Rozdzielczość UWQHD (3440 x 1440) zapewnia powierzchnię wcześniej uzyskiwaną tylko w przypadku połączenia kliku ekranów. W końcu masz widok na całe pole walki!
TECHNOLOGIA IPS
Matryca IPS zapewnia pokrycie 100% kolorów sRGB i gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia w czasie każdej bitwy.


BLACK TUNER
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.
Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Format obrazu | 21:9 |
| Rozdzielczość | 3440x1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast | 1 000:1 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Kąty widzenia | 178°(H)/178°(V) |
| Złącza | 1 x 3,5 mm minijack 2 x HDMI 2 x DisplayPort 2 x USB 3.0 |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Nie |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Wymiary | 817 x 415 (545) x 230mm |
| Waga | 9.7 kg |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17