IIYAMA GB3467WQSU-B1 MONITOR 34"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Technologia VA z odświeżaniem 165Hz i czasem reakcji 0.4ms MPRT
Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne oraz zapewnia superszybki czas reakcji 0.4 ms MPTR i odświeżanie 165Hz.
ZAKRZYWIONY DESIGN 1500R
Zakrzywienie ekranu 1500R inspirowane krzywą ludzkiego oka gwarantuje wygodę i realistyczne wrażenia wizualne, pozwalając naprawdę zanurzyć się w grze.
Technologia FreeSync™ Premium
Ten monitor gwarantuje redukcję opóźnień i obsługuje technologię LFC (Low Framerate Compensation), dzięki czemu pozwala wyeliminować wszelkie problemy związane z zacinaniem lub rwaniem obrazu praktycznie przy dowolnej liczbie klatek na sekundę.
Black Tuner
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.
Dane techniczne
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Format obrazu | 21:9 |
| Promień zakrzywienia obrazu | 1500R |
| Rozdzielczość | 3440x1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 165Hz |
| Jasność | 550 cd/m² |
| Kontrast | 3000:1 |
| Czas reakcji | 0.4ms |
| Kąty widzenia | poziomo/pionowo: 178°/178°, prawo/lewo: 89°/89°, góra/dół: 89°/89° |
| Złącza | 2x HDMI, 2x DisplayPort, 4x USB 3.0 |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Dodatkowe informacje | Kable zasilający, USB, HDMI, DP, skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Wymiary | 797.22 x 333.72mm, 31.4 x 13.1" |
| Waga | 8,7kg |
| Kod producenta | GB3467WQSU-B1 |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17