IIYAMA XUB2792QSC-B5 27" IPS USB-C PD QHD
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
ProLite XUB2792QSC-B5
27" monitor z panelem WQHD IPS, ergonomiczną podstawą i złączem USB-C
Wyposażony w złącze USB typu C, XUB2792QSC dzięki jednemu kablowi służącemu do zasilania (65 W) i ładowania laptopa przez kabel monitora, pozwala uporządkować przestrzeń roboczą i stworzyć solidną podstawę dla hybrydowych przestrzeni biurowych. Za sprawą technologii LCD IPS i rozdzielczości WQHD (2560 x 1440), które zapewniają doskonałą jakość kolorów i szeroki kąt widzenia, monitor idealnie sprawdzi się podczas używania wymagających aplikacji biurowych oraz programów typu CAD. Wyposażony w głośniki, gniazdo słuchawkowe, funkcję redukcji niebieskiego światła, która pozwala na ograniczenie uczucia zmęczonych oczu, oraz ergonomiczną podstawę.Zgodność z TCO oraz bardzo niskie zużycie energii sprawiają, że XUB2792QSC jest idealną propozycją dla nowoczesnego, przyjaznego środowisku, a zarazem wysoce wydajnego miejsca pracy.
Technologia IPS
Matryce IPS są doceniane ze względu na szerokie kąty widzenia i dokładne, naturalne odwzorowanie kolorów. Sprawdzą się szczególnie tam, gdzie najważniejszą rolę odgrywają kolory.
USB-C
Dzięki HUB USB 3.0.i za pomocą jednego kabla możesz naładować laptopa, podłączyć wideo (tryb DP-alt) i połączyć się z urządzeniami peryferyjnymi.
WQHD
Dzięki rozdzielczości natywnej WQHD 2560 x 1440 (3,7 megapiksela) ten panel wyświetla niemal 77% więcej informacji niż w przypadku rozdzielczości Full HD.
W trosce o zdrowie naszych oczu
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Głośniki
Monitor wyposażony jest w wysokiej jakości głośniki stereo.
| Model |
PROLITE XUB2792QSC-B5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 120 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 394.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 544.5 mm |
| Szerokość | 613.5 mm |
| Głębokość | 209.5 mm |
| Waga | 6.8 kg |
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17