IMILAB EC3 HD IP CAMERA OUTDOOR CMSXJ25A
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rozdzielczość | 2304 x 1296 pikseli |
| Kompatybilność | Android 4.4 i wyższy, iOS |
| Obiektyw | 3.7mm |
| Łączność | Wifi 2,4 GHz (Wi-fi/802.11/b/g) |
| Częstotliwość pracy | 270° poziomo. 47,5° pionowo |
| Podświetlenie w ciemności | 10x 940Nm IR LED |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17