INTEL CORE I3-10105 3,7GHz LGA1200 PROCESOR BOX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Moc do dziesiątej potęgi
Nowe procesory Intel® Core™ dziesiątej generacji zapewniają znacznie wyższą wydajność, która przekłada się na wzrost produktywności i fantastyczną rozrywkę, oferując m.in. częstotliwość do 5,3 GHz, łączność Intel® Wi-Fi 6 (Gig+), technologię Thunderbolt™ 3, wideo 4K HDR i inteligentną optymalizację systemu.

![]()
Wyższa produktywność
Wbudowane inteligentne funkcje wydajności uczą się i przystosowują do nawyków użytkownika oraz dynamicznie kierują moc, tam gdzie jest najbardziej potrzebna. Procesory Intel® Core™ dziesiątej generacji z pamięcią Intel® Optane™ zapewniają krótki czas reakcji, który umożliwia wykonywanie większej liczby zadań.
Najlepsza w swojej klasie łączność
Dzięki zintegrowanej technologii Intel® Wi-Fi 6 (Gig+), karcie Intel® Ethernet I225 oraz technologii Thunderbolt™ 3 procesory Intel® Core™ dziesiątej generacji zapewniają szybką, pewną i uniwersalną łączność bezprzewodową oraz przewodową.
![]()
![]()
Rozrywka klasy premium
Nowa architektura grafiki pozwala uzyskać wyjątkowo realistyczne doznania wizualne, takie jak wideo 4K HDR i gry w rozdzielczości 1080p. Procesory Intel® Core™ dziesiątej generacji z grafiką Intel® Iris® Plus umożliwiają korzystanie z rozrywki na nieznanym dotychczas poziomie.
Zaawansowane gry
Niesamowite rozgrywki z dużą liczbą klatek na sekundę — nawet podczas streamowania i nagrywania — dzięki częstotliwości do 5,3 GHz Tryb Turbo i przyspieszanie przy użyciu pamięci Intel® Optane™. Czy w domu, czy w podróży, procesory Intel® Core™ z możliwością podkręcania zapewniają najwyższy poziom wydajności w laptopach dla graczy.
![]()
Dane techniczne
| Typ procesora | Core i3 |
| Generacja procesora | Intel Generacja 10 |
| Typ gniazda | LGA 1200 10 gen. Comet Lake |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Częstotliwość taktowania | 3.7 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Pamięć cache L2 | 1 MB |
| Pamieć cache L3 | 6 MB |
| Zintegrowany układ graficzny | Intel UHD Graphics 630 |
| TDP | 65 W |
| Technologia wykonania | 14 nm |
| Kod producenta | BX8070110105 |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Zawartość opakowania | Procesor, chłodzenie, instrukcje, naklejka |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17