INTEL CORE I5-12400 2,5GHz LGA1700 PROCESOR BOX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Intel Core i5-12400F
Korzystaj z procesorów Intel stworzonych dla gamingu nowej generacji, takich jak wyposażony w 6 rdzeni i 12 wątków Intel Core i5-12400F. Zapewnia on rewolucyjną wydajność dzięki wysokiemu taktowaniu do nawet 4,4 GHz. Pewnie zwyciężaj w kolejnych rozgrywkach i doświadcz imersji w nowe wirtualne światy. Wszystko to dzięki rewolucyjnej architekturze procesora skupiającej się na tym co, najważniejsze – gamingu.
Wydajność zależna nie tylko od rdzeni
Nowa architektura procesora Intel Core i5-12400F jest zgodna z najnowszymi innowacjami platformy, co pozwala na zwiększenie wydajności Twojego komputera. Wsparcie dla PCIe Gen5 i DDR5 pozwala na obsługę wydajnych podzespołów, takich jak pamięć i karta graficzna oraz bycie gotowym na nowości. Korzystanie z portu Thunderbolt 4 i karty sieciowej Intel Killer Wi-Fi 6/6E (Gig+) na płycie głównej zapewnia dużą prędkość przesyłania danych i niskie opóźnienie podłączonych urządzeń peryferyjnych.
Dane techniczne
| Typ procesora | Core i5 |
| Generacja procesora | Intel Generacja 12 |
| Typ gniazda | LGA 1700 |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Częstotliwość taktowania | 2.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| TDP | 65 W |
| Kod producenta | BX8071512400F |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17