INTEL CORE I5-12600KF 3,7GHz LGA1700 PROCESOR BOX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Intel Core i5-12600K
Poznaj procesory Intel Core dwunastej generacji do komputerów stacjonarnych, stworzone do gamingu nowej generacji. Bezkompromisowe granie i wielozadaniowość umożliwia hybrydowa i bardziej wydajna architektura odblokowanego procesora Intel Core i5-12600K, korzystająca z dwóch rodzajów rdzeni: 6 wysoko wydajnych (Performance Core) i 4 energooszczędnych (Efficient Core).
Intel Thread Director
Nowa hybrydowa architektura firmy Intel o wysokiej wydajności integruje dwie rodziny rdzeni w jednym procesorze, zapewniając płynne działanie podczas gry. Technologia Intel Thread Director samodzielnie ustala priorytety i zarządza obciążeniami, wysyłając zadania do najlepszego rdzenia dla danego zadania:
- P-rdzenie zapewniają wysoką wydajność podczas zadań jednowątkowych oraz wykorzystujących niewielką ilość wątków, poprawiając wrażenia podczas gier i zwiększając produktywność.
- E-rdzenie są zoptymalizowane pod kątem pracy wielowątkowej, co ogranicza przerwy w pracy spowodowane zadaniami drugorzędnymi.
Wydajność zależna nie tylko od rdzeni
Nowa architektura procesora jest zgodna z najnowszymi innowacjami platformy, co pozwala na zwiększenie wydajności Twojego komputera. Wsparcie dla PCIe Gen5 i DDR5 pozwala na obsługę wydajnych podzespołów, takich jak pamięć i karta graficzna oraz bycie gotowym na nowości. Oddzielone elementy sterujące podkręcaniem dla obu typów rdzeni zapewniają bardziej zaawansowaną personalizację. Korzystanie z portu Thunderbolt 4 i karty sieciowej Intel Killer Wi-Fi 6/6E (Gig+) na płycie głównej zapewnia dużą prędkość przesyłania danych i niskie opóźnienie podłączonych urządzeń peryferyjnych.
Dane techniczne
| Typ procesora | Core i5 |
| Generacja procesora | Intel Generacja 12 |
| Typ gniazda | LGA 1700 |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 16 |
| Częstotliwość taktowania | 3.7 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.9 GHz |
| Pamięć cache L2 | 9,5 MB |
| Pamieć cache L3 | 19,5 MB |
| Zintegrowany układ graficzny | brak |
| TDP | 125 W |
| Technologia wykonania | 7 nm |
| Kod producenta | BX8071512600KF |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Zawartość opakowania | Brak chłodzenia w zestawie. |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17