INTEL CORE I7-11700KF 3,6GHz LGA1200 PROCESOR BOX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Procesor Intel Core i7-11700KF, 3.6 GHz, 16 MB, BOX
(BX8070811700KF)

Procesor Intel Core i7-11700KF
Dzięki 11. architekturze procesorów Intel Core do komputerów stacjonarnych i odpowiedniej równowadze między taktowaniem nawet 5 GHz a potężnymi 8 rdzeniami i 16 wątkami, możesz uzyskać dużą liczbę klatek i niewielkie opóźnienia, aby streamowanie i granie sprawiało większą przyjemność. Dzięki zaawansowanym funkcjom z odblokowanym mnożnikiem oraz obsłudze najnowszych platform technologicznych, z procesorem Intel Core i7-11700KF 11. generacji możesz bawić się tak, jak chcesz.
Najnowsze platformy technologiczne
Procesor Intel Core i7-11700KF 11. generacji obsługuje technologie, które poprawiają każdy aspekt gry. PCIe czwartej generacji pozwala na obsługę najnowszych zewnętrznych kart graficznych oraz innych urządzeń PCIe. Obsługa pamięci Intel Optane umożliwia szybsze ładowanie gier oraz wczytywanie poziomów. Wsparcie dla Thunderbolt 4 oraz technologii Intel Killer Wi-Fi 6/6E (Gig+) daje możliwość skorzystania z szybkiej łączności oraz zaawansowanych funkcji sieciowych w kompatybilnych płytach głównych.
| Seria procesora |
i7-11700KF |
| Gniazdo procesora (socket) |
Socket 1200 |
| Obsługiwany chipset |
B560
H510
Z590
|
Rekomendowany chipset |
Z590 |
| Architektura |
Rocket Lake (11 generacja) |
| Taktowanie rdzenia |
3.6 GHz (5.0 GHz w trybie turbo) |
| Liczba rdzeni fizycznych |
8 rdzeni |
| Liczba wątków |
16 wątków |
| Odblokowany mnożnik |
Tak |
| Pamięć podręczna |
16 MB |
| Zintegrowany układ graficzny |
Nie |
| Rodzaj obsługiwanej pamięci |
DDR4-3200 (PC4-25600) |
| Proces litograficzny |
14 nm |
| Pobór mocy (TDP) |
125 W |
| Chłodzenie w zestawie |
Nie |
Dane techniczne
| Typ procesora | Core i7 |
| Generacja procesora | Intel Generacja 11 |
| Typ gniazda | LGA 1200 11 gen. |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Częstotliwość taktowania | 3.6 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Pamięć cache L2 | 4 MB |
| Pamieć cache L3 | 16 MB |
| Zintegrowany układ graficzny | Nie posiada |
| TDP | 125 W |
| Technologia wykonania | 14 nm |
| Kod producenta | BX8070811700KF |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17