IPAD 3GEN 32GB WIFI 4G MD370FD/A WHITE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
iPad w swoim wnętrzu kryje dwurdzeniowy chip Apple A5X, z 1GHz procesorem ARM v7 oraz czterordzeniową grafiką PowerVR SGX MP4+. Całość wspomaga 1GB pamięci RAM. System iOS 5.1.1. Wersja biała.
Dane techniczne
| Model | IPAD 3GEN 32GB |
| Part Number | MD370FD/A |
| Procesor | Apple A5X |
| Częstotliwość procesora | 1 GHz |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Pamięć flash | 32 GB |
| Rozdzielczość | 2048x1536 |
| Kamera | VGA z przodu, 5 Mpx z tyłu |
| Złącza | Mini Jack 3.5 mm;DC-in |
| Komunikacja | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n;3G;Bluetooth |
| Modem 3g | Tak |
| System operacyjny | Apple IOS |
| Bateria | Litowo-Polimerowa |
| Wymiary | 241 x 185 x 10 mm |
| Waga | 0.70 kg |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17