JBL JUNIOR JR300BT NAUSZNE BLUETOOTH PINK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
JBL JUNIOR JR300BT PINK
JBL wprowadza właśnie na polski rynek wyjątkowy produkt – słuchawki dedykowane dzieciom. Co je wyróżnia? Przede wszystkim wielkość i kształt dopasowane do głów dzieci w wieku powyżej 3 lat oraz szczególna troska o ich bezpieczeństwo. Dodatkowym atutem jest również specjalnie dobrana kolorystyka.
JBL JR300 BT to bezpieczne, lekkie i dopasowane rozmiarem do dzieci bezprzewodowe słuchawki nauszne. Pozwalają na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki nawet przez 12 godzin. Szybko ładujący się akumulator w ciągu 10 minut ładuje się tak, że słuchawki mogą pracować przez godzinę. Zaprojektowano je uwzględniając ograniczenie głośności odtwarzania (do 85 dB), które jest bezpieczne dla najmłodszych. Panel kontrolny i obsługa słuchawek są bardzo proste i zaprojektowane z myślą o dzieciach i ich bezpieczeństwie, by mogły z nich korzystać nawet bez pomocy dorosłych. Bluetooth umożliwia łączność bezprzewodową nawet do 15 metrów. Słuchawki są wygodne, dopasowują się do ucha dziecka, a dzięki możliwości złożenia łatwo je transportować, kiedy nie są używane. Dziecko może swoje słuchawki dowolnie personalizować dzięki dołączonym do zestawu naklejkom. Dostępne będą w dwóch kolorach: różowy (pink) i niebiesko-pomarańczowy (blue and orange).
Bezpieczny dźwięk JBL
Legendarny dźwięk JBL z ograniczeniem głośności do 85 dB sprawia, że słuchanie muzyki jest bezpieczne nawet dla jej najmłodszych miłośników.

Obsługa Bluetooth
Dzieci będą zachwycone bezprzewodowym połączeniem o zasięgu do 15 metrów i łatwą obsługą, która nie wymaga pomocy dorosłych.

Przeznaczone dla dzieci
Specjalnie zaprojektowane poduszki w nausznikach oraz pałąk w fantastycznych kolorach.

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj słuchawek | Nausze |
| Mikrofon | Nie |
| Interfejs | Bluetooth |
| Wielkość przetwornika | 32 mm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Dodatkowe informacje | Składane;Czas pracy: do 12 godzin;Zasięg 15 m |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17