JBL SYNCHROS E30 NAUSZNE SŁUCHAWKI BLACK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
JBL wprowadza na rynek nową serię słuchawek – Synchros E. Łączą w sobie wyjątkowy design i fantastyczne brzmienie czystych basów. Dzięki wykorzystaniu technologii JBL Pure Bass słuchawki z serii Synchros E zdobyły prestiżową nagrodę Red Dot Award 2014 za łączenie designu z najwyższej jakości dźwiękiem.

JBL Synchros E30, słuchawki nauszne
Dla tych, którzy ciągle są w ruchu, zawsze gdzieś pomiędzy telefonem, tweetem czy e-mailem, słuchawki JBL Synchros E30 są idealnym rozwiązaniem. Doskonałe dla osób zapracowanych, pomagają w pełnym wykorzystaniu wolnego czasu. Ten zwycięzca prestiżowej nagrody Red Dot Design Award 2014 wyznacza standardy następnej generacji słuchawek z legendarnym brzmieniem JBL. Głośniki o średnicy 30 mm oraz nowoczesna technologia JBL Pure Bass to kolejny poziom jakości w dziedzinie dźwięku, z szeroką gamą częstotliwości oraz bez przekłamań basów, które możesz wręcz poczuć. Wsuń na głowę słuchawki, które otulają Twoje uszy i pozwolą na relaks jak w pluszowej poduszce. Ich charakterystyczny, obrotowy zawias z aluminiowymi akcentami zapewnia nieskrępowane ruchy, a kolor, który wybierzesz spośród czterech dostępnych wersji, dodatkowo odzwierciedli Twoją osobowość. Odczepiany kabel z uniwersalnym, zdalnym przyciskiem pozwala na pełną kontrolę.

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Nauszne |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj złącza | 1x Mini Jack 3.5mm |
| Wielkość przetwornika | 30 mm |
| Pasmo przenoszenia | 10 ~ 22000 Hz |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Dodatkowe informacje | Składane;Odłączany przewód;Przewód audio z pilotem i mikrofonem |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17