KINDLE 10 8GB BEZ REKLAM WHITE B07FQKFLJT
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Czytnik e-book Kindle 10 (2019)

Najpopularniejszy czytnik e-booków w nowej, odświeżonej odsłonie. Kindle 10 zachwyca doskonałym spasowaniem oraz niestarzejącym się designem. Konstrukcja została nieco uszczuplona, co pozwoliło zmniejszyć wagę do 174 g, czyniąc z urządzenie wyjątkowo mobilne. Kompaktowe rozmiary oraz niewielką wagę umożliwia schowanie go do plecaka, torebki, a nawet dużej kieszeni wewnętrznej. Sprzęt stabilnie leży w dłoni i nie męczy ręki nawet podczas wyjątkowo długich seansów.

Najwyższa jakość ekranu
Nowy Kindle wykorzystuje najnowocześniejszy ekran opracowany w technologii e-ink, która doskonale symuluje tradycyjną kartkę papieru. Całkowicie matowy ekran generuję mniej odbić oraz refleksów, co sprzyja czytaniu w słońcu np. na plaży. Dotykowy interfejs ułatwia obsługę.
Odpowiednio duża przestrzeń
Czytnik wyposażono w 4 GB pamięci masowej, która nie tylko pomieści tysiące różnych e-booków, ale również umożliwia wygodne korzystanie a serwisu audible. Możliwość słuchania ulubionych książek nigdy nie było prostsze.


Wydajne zarządzanie energią
Komfort przede wszystkim, dlatego pojedyncze ładowanie Kindla wystarcza na tygodnie użytkowania bez potrzeby podładowywania urządzenia.
Ponadczasowy design
Oprócz praktycznych rozwiązań sprzęt charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem. Wyjątkowy design nadaje mu minimalistycznego sznytu, a zagłębiony w ramce matowy ekran pozostaję stylowy, wygodny w obsłudze i zabezpieczony przed uszkodzeniami.

Najważniejsze cechy
- Lekki i poręczny
- Nowoczesny ekran typu e-ink
- Łączność Wi-Fi
- Wodoodporna obudowa IPX8
- Ekran odporny na zarysowania
- Pojemność 32 GB
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Model | KINDLE 10 |
| Part number | B07FQKFLJT |
| Rozmiar ekranu | 6" |
| Rozdzielczość | 800x600 |
| Wyświetlacz | 800 x 600 piksele (167 ppi) |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Łączność | Wi-Fi (802.11 b/g/n), Bluetooth |
| Złącza | 1x microUSB |
| Czas pracy | do 4 tygodni (30 minut dziennie) |
| Wymiary | 113 x 160 x 8.7 mm |
| Obsługiwane formaty | AZW3, AZW, TXT, PDF, MOBI, PRC, HTML, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, PMP, AAX |
| Inne | bez reklam |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17