KINDLE PAPERWHITE 4 8GB BEZ REKLAM B07741S7Y8
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Kindle Paperwhite 4 bez reklam, wersja 2018 (8GB pamięci)
Doskonały towarzysz podróży
Jeszcze cieńszy i lżejszy Kindle Paperwhite 4 zachwyca nowoczesnym designem. Doskonale dopasowuje się do dłoni, dzięki czemu możesz komfortowo czytać godzinami, na nieodbijającym światła ekranie. Wszystko to sprawia, że będzie idealnym towarzyszem każdej wyprawy.
Tylko Ty i ulubione ebooki
Od teraz noś przy sobie wszystkie e-książki, a przy tym miej miejsce w plecaku na inne potrzebne rzeczy! Dwukrotnie zwiększona pamięć nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających czytelników.
Najwyższej klasy ekran, który pokochasz
Odkryj tajemnice skrywane między wierszami, dzięki ekranowi o najwyższej rozdzielczości 300 dpi. Dzięki wbudowanemu podświetleniu Kindle Paperwhite IV pozwala na czytanie niezależnie od godziny. Już nie musisz pamiętać o włączeniu lampki do nocnego czytania.
Z nowym Paperwhite IV przepadniesz jak kamień w wodę
Dla nowego Kindle okoliczności nie mają znaczenia. Czytaj na plaży, podczas deszczu i w trakcie kąpieli, ponieważ ochrona IPX8 pozwala na zanurzenie do dwóch metrów przez 60 minut.
Funkcja audio, z myślą o Twoich potrzebach
Przełączaj się między czytaniem a słuchaniem, dzięki możliwości słuchania audiobooków*. Wystarczy, że połączysz się przez Bluetooh ze słuchawkami lub głośnikiem! (*funkcja dostępna tylko dla abonentów serwisu audible)
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
| Model | PAPERWHITE 4 |
| Part number | B07741S7Y8 |
| Rozmiar ekranu | 6" |
| Rozdzielczość | 1448x1072 |
| Wyświetlacz | E-ink Carta, wodoodporny (IPX8) |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Łączność | Wi-Fi (802.11 b/g/n); Bluetooth |
| Złącza | USB 2.0 |
| Czas pracy | do 6 tygodni czytania (1 godzinę dziennie) |
| Wymiary | 167x116x8.2mm |
| Obsługiwane formaty | Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, niezabezpieczone MOBI, PRC ; HTML, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, BMP przez konwersje, audible audio format (AAX) - audiobooki |
| Inne | Interfejs dotykowy; Przeglądarka internetowa; Podświetlenie ekranu |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17