KINDLE PAPERWHITE E-BOOK GEN II BEZ REKLAM 020502
Brak towaru
towar niedostępny
Opis

Najnowsza wersja czytnika Kindle Paperwhite "Paperwhite 2"


- Większy kontrast - jaśniejszy ekran i ciemniejszy tekst
- Szybsze przewracanie stron
- Bardziej reaktywny ekran dotykowy
Podobnie do wcześniejszej wersji czytnika ekran jest podświetlany a poziom podświetlenia można ustawić samodzielnie. Równocześnie podświetlenie jest bardziej równomierne i bardziej naturalne.
O ile poprzednie generacje czytników odświeżały stronę co kilka stron to nowe edycja czytnika robi to raz na kilkanaście.

- Pamięć2 GB
- Rodzaj matrycyE-ink
- Obsługiwane formatyAZW3, AZW, TXT, PDF, unprot, MOBI, PRC natywnie; HTML, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, BMP po konwersji
- Waga206 g
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Model | KINDLE PAPERWHITE |
| Procesor | Cortex-A8, 800 MHz |
| Rozmiar ekranu | 6" |
| Rozdzielczość | 1024x768 |
| Wyświetlacz | E-Ink |
| Wbudowana pamięć | 2GB |
| Złącza | USB |
| Czas pracy | 30dni (do 60 dni przy wyłączonym wi-fi) |
| Wymiary | 169 x 117 x 9.1 mm |
| Inne | wi-fi |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17