KINGSTON 16GB DTDUO3/16GB PEN
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
| Pojemność pamięci (flash) | 16 GB |
| Interfejs pamięci | USB 3.0 |
| Szybkość odczytu | 70 MB/s |
| Szybkość zapisu | 10 MB/s |
| Wbudowany czytnik kart pamięci | Nie |
| Szerokość | 27,63 mm |
| Wysokość | 8,56 mm |
| Głębokość | 16,46 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne |
|
| Dodatkowe informacje |
|
Dane techniczne
| Pojemność pamięci | 16 GB |
| Interfejs | USB 3.0 |
| Prędkość odczytu | 70 MB/s |
| Prędkość zapisu | 10 MB/s |
| Okres gwarancji | 10 lat |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17