KINGSTON UV500 120GB M.2 NAND 3D SUV500M8/120G DYSK SSD
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Dysk SSD Kingston UV500 radykalnie podnosi wydajność systemów, oferując zdecydowanie wyższe prędkości uruchamiania, ładowania i transferu danych w porównaniu do mechanicznych dysków twardych. Zastosowano w nim kontroler Marvell 88SS1074 i pamięć flash NAND 3D, uzyskując wysoką sprawność w rutynowych zadaniach. Dysk UV500 oferuje kompleksową ochronę danych, sprzętowe szyfrowanie 256-bitowym algorytmem AES oraz system zarządzania zabezpieczeniami danych TCG Opal 2.0. Jest dostępny w pojemnościach od 120 GB do 1,92 ТB, więc bez problemu dobierzesz właściwy dysk to Twojego systemu.
- 64-warstwowe moduły NAND 3D TLC nowej generacji
- Dysk SED (Self-Encrypting Drive) z szyfrowaniem sprzętowym metodą AES z kluczem 256-bitowym i obsługą standardu TCG Opal 2.0
- Dostępny w wielu rozmiarach (2,5”/M.2/mSATA)
- 10 razy szybsza niż dysk twardy 7200 obr./min
- Wiele pojemności do 1,92TB
- Zgodność z RODO
- 5 lat gwarancji
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Pojemność | 120 GB |
| Interfejs | SATA III (M.2) |
| Prędkość odczytu | do 520 MB/s |
| Prędkość zapisu | do 320 MB/s |
| Wymiary | 80x22x3,5mm |
| Waga | 6.6 g |
| Dodatkowe informacje | Rodzaj kości pamięci: TLC |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17