KRUX ATAX PRO RGB PUDDING OUTEMU BLACK KLAWIATURA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Półprzezroczyste nakładki uwydatniające podświetlenie RGB
Klawiatura mechaniczna ATAX PRO RGB w wersji Pudding została wyposażona w fabryczny zestaw modnych nakładek podkreślających wydobywające się z led światło RGB. Wykonaliśmy je również wytrzymałego materiału, więc poza pięknym blaskiem, są również odporniejsze na codzienne harce gracza.
W pełni konfigurowalne podświetlenie RGB
W naszym MECHaniku KRUX ATAX PRO RGB nie mogło zabraknąć kluczowej dla nowoczesnych graczy funkcji -konfigurowalnego podświetlenia klawiszy. Klawiatura w standardzie wyposażona jest w kilkanaście trybów podświetlenia które można dodatkowo dopasować pod siebie w sofcie. Jeżeli okaże się, że to nadal mało, przewidzieliśmy 5 dodatkowych slotów na twórczą inwencję naszych użytkowników. Podstawowe funkcje możecie również zaprogramować z poziomu klawiatury.
Dedykowane oprogramowanie
Pełna kontrola klawiaturą KRUX ATAX PRO RGB Pudding z jednego miejsca – z centrum dowodzenia w postaci oprogramowania. Niezależnie od tego czy chcesz przypisać klawiszowi jedną z wymyślonych przez nas funkcji, czy stworzyć coś samemu to właśnie w tym miejscu jesteś w stanie to zrobić.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie klawiszy | Tak |
| Dł. przewodu | 1,8m |
| Wymiary | 355×137×39mm |
| Waga | 940g |
| Dodatkowe informacje | liczba przełączników: 87 |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17