KRUX ATAX RGB OUTEMU BLUE KLAWIATURA KRX0041
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Klawiatura gamingowa Krux Atax RGB
Klawiatura MECHaniczna KRUX ATAX RGB to właśnie ta jedyna klawiatura, jeżeli poszukujesz czegoś bez bloku numerycznego, w żargonie gamingowym zwanego TKL. Sprzęt idealny dla mobilnych graczy którzy ponad zbędny blok numeryczny preferują kompaktowe wymiary i mobilność sprzętu którym się posługują.
OPOROWO-DŹWIĘKOWE PRZEŁĄCZNIKI OUTEMU BLUE
Przełączniki w wersji Outemu Blue to idealne narzędzie dla osób które preferują czuć i mieć kontrolę nad każdym pojedynczym kliknięciem. Jeżeli grasz w RTS-y albo podobne gatunki, w których każde pojedyncze kliknięcie musi zostać odebrane nie tylko przez komputer ale również przez Ciebie, postaw na przełączniki w wersji Blue. Przełączniki w wersji Blue to zdecydowanie najbardziej precyzyjne rozwiązanie z pośród całej rodziny Outemu którą oferujemy w naszych klawiaturach KRUX ATAX. Stworzone dla osób które chcą słyszeć i czuć każdą interakcję z klawiaturą.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie klawiszy | Tak |
| Dł. przewodu | 1.8 m |
| Wymiary | 355 × 137 × 39 mm |
| Waga | 940 g |
| Dodatkowe informacje | Liczba przełączników: 87 N-key rollover Anti-ghosting |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17