LENOVO 110-15IBR N3060/4GB/500GB/W10 15.6'' 80T70095PB
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Windows 10 Home
To dobrze znany, a jednak lepszy Windows. Powraca w nim menu Start – lepsze niż kiedykolwiek. Można je rozwijać, dostosowywać i personalizować. Pracuj z większą ilością ważnych dla Ciebie urządzeń, takich jak drukarki, aparaty, sprzęt USB i więcej oraz korzystaj z dodatkowych zabezpieczeń przeciwko kradzieży i złośliwemu oprogramowaniu.

Błyskawiczne przeglądanie sieci Web
Ideapad 110 domyślnie wyposażony jest w łączność 802.11 a/c Wi-Fi, dzięki czemu możesz sprawne przeglądać sieć, strumieniować oraz pobierać pliki. Wi-Fi 802.11 a/c zapewnia trzykrotnie szybszy transfer niż wersja 802.11 b/g/n.

Opcjonalny napęd optyczny
Zakup zewnętrznego napędu optycznego w przypadku Ideapad 110 nie jest konieczny – wybrane modele wyposażone są w wewnętrzny napęd DVD/CD-RW, dzięki któremu z łatwością zainstalujesz program, posłuchasz muzyki lub obejrzysz film.

Duża przestrzeń dyskowa
Dzięki aż do 2 TB przestrzeni dyskowej nie musisz martwić się o miejsce na przechowywanie wszystkich swoich danych, filmów, muzyki i zdjęć.
Uśmiech, podmiana i porządkowanie – wszystko to w kilka sekund
Lenovo Photo Master 2.0 to nowoczesna biblioteka zdjęć z intuicyjną, potężną nawigacją i narzędziami edycyjnymi. Umożliwia automatyczną podmianę twarzy oraz inteligentne porządkowanie według wydarzeń, co pozwala organizować i udoskonalać zdjęcia do perfekcji.

Dane techniczne
| Procesor | Intel Celeron |
| Model procesora | Celeron N3060 2x1.6GHz (Max. 2.48 MHz), 2MB Cache |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD 4000 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Multi TouchPad;Klawiatura numeryczna;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17