LENOVO 300-15ISK I3-6100U/4GB/500GB/R5 M330/W10 15.6'' 80Q701CNPB
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
15-calowy ekran HD lub Full HD
Dostępny w kolorach hebanowa czerń i szkarłatna czerwień laptop Lenovo Ideapad 300 może może być wyposażony w ekran HD (1366 x 768) lub Full HD (1920 x 1080) – oba ekrany wyróżniają się jasnością i ostrością obrazu wyświetlacza panoramicznego 16:9.
Możliwość wyboru karty graficznej
Znajdź równowagę pomiędzy niewygórowaną ceną, a świetną grafiką. Dokonaj wyboru miedzy zintegrowaną kartą graficzną Intel® lub dedykowaną, wysokiej klasy kartą graficzną AMD. Karta graficzna dedykowana pozwala czuć się swobodnie podczas edycji zdjęć czy oglądania filmów HD.
Technologia Dolby® Advanced Audio™
Dzięki technologii Dolby® Advanced Audio laptop Ideapad 300 zapewnia pełniejszy dźwięk, aby rozrywka w domowym zaciszu spełniała standardy najwyższej jakości.
Dodatkowy napęd DVD
Dlaczego warto kupić zewnętrzny dysk optyczny? Wystarczy wybrać model Ideapad 300 ze zintegrowanym napędem DVD/CD-RW, aby móc instalować programy z płyt CD, słuchać płyt i oglądać filmy podczas podróży.
Klawiatura AccuType
Stylowa i funkcjonalna klawiatura AccuType, dostępna jako dodatkowa opcja, wyposażona jest w ergonomiczne klawisze wyspowe, które zapewniają płynne, znacznie wygodniejsze i dokładniejsze wprowadzanie tekstów w porównaniu do klawiatur standardowych.
Szybki transfer danych
Za pomocą superszybkiego złącza USB 3.0, możesz błyskawicznie przenosić dane między Ideapad 300 i innymi urządzeniami. Złącze to zapewnia nawet 10-krotnie szybszy transfer danych w porównaniu z wcześniejszymi technologiami USB oraz kompatybilność ze starszymi urządzeniami.
Mnóstwo wolnego miejsca na dysku
Z dyskiem twardym HDD lub napędem SSHD do 1 TB masz mnóstwo miejsca na przechowywanie wszystkich swoich danych, filmów, muzyki i zdjęć.
Opcje łączności
Dzięki połączeniu WiFi 802.11 a/c możesz cieszyć się trzykrotnie szybszym dostępem do Internetu niż w przypadku standardu 802.11 b/g/n.
Zintegrowana kamera internetowa i mikrofon
Wbudowana kamera internetowa i mikrofon są idealne do konferencji online oraz rozmów wideo.
Port HDMI
Laptop Ideapad 300 można szybko podłączyć do telewizora lub innego wyświetlacza.
Bezpieczeństwo
Dzięki aplikacji OneKey Recovery błyskawicznie poradzisz sobie z wirusami i innymi problemami technicznymi.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | Core i3-6100U 2x2.3GHz, 3MB Cache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | AMD Radeon R5 M330;Intel HD Graphics 520 |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1xUSB 2.0;1x HDMI;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Multi Touchpad;Obsługa gestów;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17