LENOVO 710S-13ISK I5-7200U/8GB/256GB SSD/W10 13.3"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Mobilna potęga
Lenovo IdeaPad 710S, ważący zaledwie 1,1 kg, jest jednym z najsmuklejszych i najlżejszych laptopów w swojej klasie. Dzięki procesorowi Intel® Core™ najnowszej generacji zapewni Ci najwyższą wydajność gdziekolwiek się znajdziesz.

Zrób coś wielkiego
Windows 10 Home to funkcjonalność, którą znasz, oraz szereg znakomitych usprawnień, które pokochasz. Oferuje szybkie uruchamianie, rozszerzone menu Start, zupełnie nową przeglądarkę oraz Cortanę – Twojego osobistego, cyfrowego asystenta. Teraz, korzystając nawet z wielu urządzeń, możesz zrobić więcej, bo pracujesz szybciej i sprawniej.
Ekran, który przyciąga uwagę
Ekran QHD+ (3200 x 1800) o przekątnej 13,3" i szerokim kącie widzenia zapewnia zawsze żywy i wyraźny obraz. Twój wzrok przykuje jednak krawędź ekranu, która ma zaledwie 5 mm – prawie 50% mniej niż w większości laptopów tej klasy.

Opcjonalny układ graficzny Intel® Iris™
Dla bogatszego obrazu i bardziej szczegółowej grafiki wybierz Ideapad 710S z grafiką Intel® Iris™. Układ Intel Iris, wbudowany bezpośrednio w procesor, renderuje obraz osobno, zapewniając Ci znacznie efektowniejszą rozrywkę.

Doskonały dźwięk
Ideapad 710S zapewnia kinowe wrażenia dźwiękowe i jakość dorównującą występom na żywo. Wbudowane głośniki stereo JBL® dają Ci w pełni przestrzenny dźwięk, gdziekolwiek jesteś.
Bardzo szybka łączność
Dzięki zastosowaniu technologii Wi-Fi 802.11 a/c oraz Bluetooth® 4.0 połączenie z internetem oraz innymi urządzeniami przebiega niezwykle sprawnie. Co ważne, Wi-Fi 802.11 a/c jest trzykrotnie szybsze niż wersja 802.11 b/g/n.
Uśmiech, podmiana i porządkowanie – wszystko to w kilka sekund
Ideapad 710S wyposażony jest w Lenovo® Photo Master 2.0 – nowoczesną bibliotekę zdjęć z intuicyjną, potężną nawigacją i narzędziami edycyjnymi. Z funkcjami automatycznej podmiany twarzy oraz inteligentnym porządkowaniem według wydarzeń zorganizujesz i udoskonalisz zdjęcia do perfekcji.
Bezpłatna wersja próbna McAfee LiveSafe®
Zabezpiecz swoje cyfrowe życie dzięki kompleksowej ochronie gwarantowanej przez oprogramowanie McAfee LiveSafe. LiveSafe chroni z poziomu chmury i lokalnie, zapewniając całkowite bezpieczeństwo danych oraz tożsamości na każdym urządzeniu. Skorzystaj z 30-dniowej wersji próbnej z możliwością kupna. Możesz też zaktualizować produkt do pełnej wersji podczas zakupu i cieszyć się kompleksową ochroną od samego początku.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-7200U 2x 2.5 GHz (Max 3.1 GHz), 3MB Cache |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 13,3" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 620 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Dolby Audio Premium;Głośniki JBL;Głośniki stereo;HD Audio;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x micro HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p; Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura wyspowa;Podświetlana klawiatura;Aluminiowo-magnezowa obudowa |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17