LENOVO B40-80 I3-4005U/4GB/500GB/W10 14" PINK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Procesor Intel Core i3
Procesor stworzony z myślą o zaawansowanych pracach biurowych oraz do zastosowania w domowym zaciszu. Optymalny wybór dla osób, które szukają podzespołu gwarantującego przyjemne i płynne korzystanie z podstawowych programów i aplikacji. Stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują urządzenia do realizacji podstawowych zadań, za niewygórowaną cenę.
Dysk twardy 500 GB HDD
Talerzowy dysk HDD charakteryzuje się większą pojemnością i stosunkowo szybkim działaniem – jest to doskonała propozycja dla użytkowników, którzy szukają podzespołu do standardowej pracy.
Karta graficzna Intel HD Graphics
Chociaż zintegrowana karta graficzna nie gwarantuje optymalnej jakości rozgrywki w najnowsze gry, to cieszy się ona uznaniem w oczach użytkowników. Wszystko to dzięki prostej i szybkiej obsłudze multimediów – nie straszna jej edycja zdjęć, czy oglądanie filmu w jakości full HD. Stanowi ona optymalny wybór dla użytkowników, którzy nie szukają karty graficznej do gier oraz zaawansowanych programów do obróbki grafiki lub plików wideo.
4GB pamięci DDR3
Pamięć DDR3 wykonana jest w technologii 90 nm, która umożliwia zastosowanie niższego napięcia (1,5 V w porównaniu z 1,8 V dla DDR2 i 2,5 V dla DDR). Dzięki temu pamięć DDR3 charakteryzuje się zmniejszonym poborem mocy o około 40% w stosunku do pamięci DDR2 oraz większą przepustowością w porównaniu do poprzedników. Pamięci DDR3 nie są kompatybilne wstecz, tzn. nie współpracują z chipsetami obsługującymi DDR i DDR2.
Podświetlenie LED (diodowe)
Płynny, bardziej realistyczny obraz, lepsze kąty widzenia i duże nasycenie kolorystyczne, to tylko kilka cech, które przemawiają za matrycą z podświetleniem LED. Użytkownicy na całym świecie coraz chętniej inwestują w podświetlenie diodowe, ponieważ ma ono również zbawienny wpływ na kwestię energooszczędności, a także zwiększa trwałość matrycy.
WiFi 802.11b/g/n
Szybszy dostęp do internetu przy użyciu sieci bezprzewodowej. W zależności od rozwiązania (zastosowanych anten) pozwala na przesyłanie plików z zawrotną prędkością od 150 do 600 Mb/s. Technologia Wireless N gwarantuje dobry zasięg nawet na terenie dużych domów i mieszkań.
Bluetooth
Szybka wymiana plików i brak plątaniny kabli – to kusząca wizja dla każdego miłośnika IT. Wbudowany moduł Bluetooth daje możliwość połączenia komputera z urządzeniami bezprzewodowymi, takimi jak: smartfon, tablet, głośniki, mysz, czy klawiatura.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | Core i3-4005U 2x 1.7GHz, 3MB Cache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 4400 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Multi Touchpad;Obsługa gestów;Klawiatura wyspowa;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17