LENOVO B50-30 N2840/4GB/500GB/W8.1 15.6'' 59442214
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Panoramiczny ekran 15,6"
Dodatkowy wyświetlacz zapewnia jasny, wyrazisty obraz w formacie panoramicznym 16:9, w rozdzielczości Full HD lub HD (1366 x 768).
Szybki transfer danych
Szybko przenoś dane między laptopem B50 a innymi urządzeniami za pomocą interfejsu USB 3.0 SuperSpeed – jest on nawet 10-krotnie szybszy od poprzednich wersji interfejsu USB.
Wyjście HDMI
W łatwy sposób podłączaj komputer do telewizora lub monitora, aby wyświetlać duży obraz w jakości HD.
Klawiatura AccuType
Ta ergonomiczna, odporna na zalania klawiatura posiada wyspowy układ klawiszy i została zaprojektowana tak, aby umożliwić komfortowe i bezbłędne pisanie.
Szybkie funkcje łączności
Dzięki łączności 802.11 b/g/n/ac WiFi i opcjonalnie Bluetooth® 4.0 możesz się połączyć z siecią Internet w dowolnym miejscu.
Wbudowana kamera internetowa
Kamera 720p HD, gwarantująca lepszą jakość obrazu przy słabym oświetleniu, zapewni Ci przyjemność prowadzenia wideokonferencji i czatów w internecie.
Gniazdo na napęd optyczny
Wybierz model z opcjonalnym napędem DVD z możliwością odczytu/zapisu i ciesz się ulubionymi filmami oraz korzystaj wygodnie z posiadanego oprogramowania.
Mnóstwo wolnego miejsca
Dzięki pojemności dysku twardego 500GB nie musisz się martwić o wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie wszystkich swoich danych, filmów, muzyki i zdjęć.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Celeron |
| Model procesora | Celeron N2840 2x2.16GHz(max. 2.58 GHz),1MB Cache,64bit, |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki stereo;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x HDMI;1xVGA;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Multi Touchpad;Klawiatura numeryczna; Klawiatura wyspowa;Aluminium;Tworzywo sztuczne;Wzmocniona konstrukcja;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17