LENOVO B50-80 I3-4030U/4/500/R5M33/W8.1 80LT00FXPB
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Panoramiczny ekran
Zaawansowana grafika
Szybki transfer danych
Wyjście HDMI
Klawiatura AccuType
Szybka łączność
Wbudowana kamera internetowa
Gniazdo na napęd optyczny
Mnóstwo wolnego miejsca na dysku
Głośniki stereo z technologią Dolby® Advanced Audio™ v2
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | Core i3-4030U 2x1.9GHz,3MB Cache,64-bit,HyperThreading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | AMD Radeon R5 M330;Intel HD 4400 |
| Pamięć karty graficznej | 1024 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki stereo;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;1xVGA;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Gniazdo Kensington Lock;Czytnik linii papilarnych;Klawiatura numeryczna;Multi TouchPad |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17