LENOVO B51-80 I5-6200U/4GB/500GB/W10 15.6'' 80LM015XPB
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Stworzony na miarę Twoich potrzeb oraz finansów.
Notebook Lenovo B51 jest dostępny w wielu konfiguracjach, wybierz między zintegrowaną lub dedykowaną kartą graficzną oraz pomiędzy procesorami serii Intel® Core™. Wybierz ustawienia procesora oraz grafiki, które spełnią Twoje oczekiwania.
Maksymalnie 15,6-calowy ekran Full HD
Lenovo B51 można wyposażyć w 15,6-calowy ekran Full HD (1920 x 1080) – wyróżniający się jasnością i ostrością obrazu wyświetlacza panoramicznego 16:9.
Napęd optyczny
Wybierając model z opcjonalną nagrywarką DVD możesz zabrać ze sobą ulubione filmy w dowolne miejsce na świecie.
Czytnik linii papilarnych (Opcjonalnie)
W kwestii bezpieczeństwa nie mamy granic. Właśnie temu wyposażyliśmy Lenovo B51 w opcjonalny czytnik linii papilarnych. Zyskaj wyłączny dostęp do notebooka oraz danych osobistych – chyba, że zeskanujesz linie papilarne innej osoby.
Idealny towarzysz w podróży
Lenovo B51 idealnie dopasuje się do stylu życia w podróży: mierzy w najgrubszym miejscu 25 mm i waży poniżej 2,15 kg (bez opcjonalnego napędu DVD lub 2,32 kg z napędem).
Głośniki stereo z technologią Dolby® Advanced Audio™
Niezależnie czy słuchasz prezentacji lub oglądasz film, technologia Dolby® Advanced Audio™ zapewnia realistyczny dźwięk najwyższej jakości. Zastosowana technologia poprawia wyrazistość dźwięku w aplikacjach VOIP, zwiększa do maksimum głośność bez wprowadzania zniekształceń oraz zapewnia jeszcze bardziej czysty dźwięk podczas oglądania filmów.
Opcje łączności
Dzięki łączności 802.11 ac WiFi oraz opcjonalnie Bluetooth® 4.0 możesz cieszyć się szybkim dostępem do internetu w podróży.
Wbudowana kamera internetowa
Wbudowana kamera internetowa 720p HD oraz mikrofon sprawiają, że prowadzenie konferencji internetowych i rozmów wideo w trybie online jest łatwiejsze i przyjemniejsze.
Szybki transfer danych
Przenoś szybko dane między laptopem Lenovo B51 i innymi urządzeniami za pomocą portów USB 3.0. Złącze to zapewnia nawet 10-krotnie szybszy transfer danych w porównaniu z wcześniejszymi technologiami USB oraz kompatybilność ze starszymi urządzeniami.
Mnóstwo wolnego miejsca na dysku
Dzięki opcjom pojemności pamięci masowej nawet do dysku twardego 1 TB, 1 TB hybrydowego dysku twardego ze zintegrowanym dyskiem SSD lub dyskiem SSD 128 GB nie musisz się martwić o miejsce na przechowywanie wszystkich swoich danych, filmów, muzyki i zdjęć.
Port HDMI
Przesyłaj obraz szybko i bezproblemowo z Lenovo B51 na telewizor lub inny wyświetlacz.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-6200U 2x2.3GHz(turbo 2.8GHz),3MB Cache, 64-bit, Hyperthreading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 520 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki stereo;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;1xVGA;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Multi Touchpad ;Obsługa gestów;Klawiatura numeryczna ;Klawiatura wyspowa;Tworzywo sztuczne;Czytnik linii papilarnych; Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17