LENOVO B590 B960/4/320/W8 59360004
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Notebook z ekranem o przekątnej 15.6". Procesor to Intel Pentium B960 o częstotliwości 2.2 GHz , pamięć RAM DDR3 o wielkości 4 GB oraz dysk twardy SATA o pojemności 320 GB. zintegrowana karta graficzna Intel HD. zainstalowany system Windows 8 64-bit.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Pentium |
| Model procesora | Intel® Pentium® Processor B960 (2M Cache, 2.20 GHz) |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/1 |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB 2.0; 1x USB 3.0; 1x HDMI; 1x D-sub; 1x Audio; 1x czytnik kart pamięci |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17