LENOVO B6000 8" A7 1.2GHZ 1G 16G 3G 59388132
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Model | B6000 |
| Part Number | 59-388132 |
| Procesor | MT8125 |
| Częstotliwość procesora | 4x1,20GHz |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Pamięć flash | 16 GB |
| Rozmiar matrycy | 8" |
| Kamera | 5Pix - przód;1,6Mpix - tył |
| Komunikacja | WiFi 802.11 b/g/n;Bluetooth;3G |
| Modem 3g | Tak |
| Bateria | 6000mAh; do 16godzin |
| Wymiary | 213x144x7,3 [mm] |
| Wyposażenie | ładowarka sieciowa |
| Waga | 401g |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17