LENOVO B8000 CORTEX A7 QC 1GB 10"16GB WIFI TABLET
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Model | B8000 |
| Procesor | MT8125 |
| Częstotliwość procesora | 4x 1.2GHz |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Pamięć flash | 16 GB |
| Rozmiar matrycy | 10" |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Kamera | 5MP / 1,6 MP |
| Złącza | micro-SD do 64GB;Micro USB;Gniazdo audio/mikrofonowe 3,5 mm |
| Komunikacja | wi-fi;Bluetooth;GPS |
| Modem 3g | Nie |
| Bateria | 9000 mAh |
| Wymiary | 261 mm x 180 mm x (3,0-8,1) mm |
| Wyposażenie | Ładowarka;Kabel USB;skrócona instrukcja |
| Waga | 605 g |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17