LENOVO E450 i3-5005U/4GB/500GB/W7P+W8.1P 14'' 20DC007VPB
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Technologia Lenovo OneLink
Wykorzystaj bardziej zasilanie laptopa! Technologia OneLink to unikalny interfejs, który ułatwia podłączanie laptopa dzięki użyciu jednego kabla oraz stacji dokującej ThinkPad OneLink Dock. Stacja dokująca OneLink zapewnia dedykowane złącze wideo, USB 3.0, gniazdo sieci Gigabit Ethernet oraz złącza audio, a także umożliwia ładowanie laptopa.
Klawiatura zoptymalizowana dla systemu Windows 8.1.
Wodoodporna i ergonomiczna klawiatura stosowana w legendarnej serii ThinkPad jest znana z pełnego zestawu klawiszy, doskonałego wrażenia w dotyku oraz urządzenia TrackPoint®. Teraz dostosowana do systemu Windows 8.1 i wyposażona w wygodne przyciski multimedialne, możliwość blokady funkcji oraz natychmiastowy dostęp do otwartych aplikacji. Dodatkowo większy panel TrackPad z przyciskami, które można skonfigurować na wiele sposobów.
Długi czas pracy na baterii
Możesz pracować niemal cały dzień, przez 8 godzin non-stop, bez potrzeby podłączania ładowarki.
Szybki transfer danych
Łatwe i szybkie przenoszenie danych między Twoim E450 a innymi urządzeniami jest możliwe dzięki interfejsowi USB 3.0. Jego zastosowanie zapewnia nawet 10-krotnie wyższą prędkość transferu plików i błyskawiczne kopiowanie dużych plików multimedialnych oraz bezproblemowe połączenie urządzeń peryferyjnych oferujących funkcje audio i wideo.
Zintegrowana kamera 720p HD oraz mikrofon dwukanałowy z funkcją redukcji szumów.
Niezrównany poziom obsługi konferencji internetowych na Twoim E450: szerokokątna kamera HD o rozdzielczości 720p z opcją śledzenia twarzy zachowująca czułość przy słabym oświetleniu. Dwukanałowy mikrofon z funkcją redukcji szumów zapewnia prowadzenie krystalicznie wyraźnych rozmów oraz konferencji w trybie VOIP. Wygodnie rozmieszczone klawisze multimedialne zapewniające szybki i łatwy dostęp do elementów sterujących mikrofonem, głośnikami i kamerą.
Głośniki Dolby® z technologią Advanced Audio™
Ten pakiet technologii audio pozwala na uzyskanie czystego i wyrazistego dźwięku przestrzennego z wbudowanych głośników stereo. Rozwiązania technologiczne poprawiają jakość audio w zastosowaniach VOIP, zwiększają maksymalne natężenie dźwięku bez powodowania zakłóceń oraz poprawiają jakość dialogów w filmach.
Przechowywanie danych w chmurze Lenovo Cloud Storage
Chroń swoje najważniejsze dane, uzyskując jednocześnie szybszy i bardziej wygodny dostęp do informacji i udostępnianych plików. Twórz automatycznie kopie zapasowe i synchronizuj dane w obrębie całej organizacji, umożliwiając dostęp z wielu urządzeń. Dane są szyfrowane przed ich przesłaniem, co stanowi dodatkowy poziom zabezpieczeń.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | Core i3-5005U 2x2,0GHz,3MB Cache,64bit,HyperThreading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD 5500 |
| Napęd optyczny | brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki stereo;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;1x VGA;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in;Złącze OneLink |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Multi Touchpad;Trackpoint;Klawiatura wyspowa;Wzmocniona konstrukcja;Czytnik linii papilarnych;Gniazdo Kensington Lock |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17