LENOVO E470 I5-7200U/8GB/500GB/W10P 14.1" 20H1007MPB
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Dzięki smukłej konstrukcji i niewielkiej wadze ThinkPad E470 zapewnia wydajność potrzebną do skutecznej pracy w dowolnym miejscu. Ten laptop o przekątnej ekranu 14” działa z procesorami Intel® Core™ 7. generacji i można do niego dobrać różne opcje grafiki, pamięci masowej i operacyjnej oraz łączności w zależności od potrzeb firmy.

Pełnowymiarowa, odporna na zalanie i ergonomiczna klawiatura ThinkPad jest znana z pełnego zestawu klawiszy, komfortu pracy oraz urządzenia wskazującego TrackPoint®. Doskonalona od ponad 20 lat ma także duży panel dotykowy z przyciskami, które można konfigurować na wiele sposobów.
E470 przyjemny dla oka — i ucha. Ten model ma 14-calowy, matowy wyświetlacz o rozdzielczości FHD (1920 x 1080). Wbudowane głośniki stereo z technologią Dolby® Audio™ Premium emitują wyraźny, czysty dźwięk surround.
Laptopy ThinkPad przechodzą rygorystyczne testy, dzięki czemu słyną z wytrzymałości i wysokiej jakości. Podczas testów sprawdzana jest m.in. ich odporność na ciśnienie, temperaturę, wilgotność, wibracje i kurz.

E470 przyjemny dla oka — i ucha. Ten model ma 14-calowy, matowy wyświetlacz o rozdzielczości FHD (1920 x 1080). Wbudowane głośniki stereo z technologią Dolby® Audio™ Premium emitują wyraźny, czysty dźwięk surround.

Laptopy ThinkPad przechodzą rygorystyczne testy, dzięki czemu słyną z wytrzymałości i wysokiej jakości. Podczas testów sprawdzana jest m.in. ich odporność na ciśnienie, temperaturę, wilgotność, wibracje i kurz.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-7200U 2x 2.5 GHz (Max. 3.1 GHz), 3MB SmartCache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 14,1" |
| Dysk SSD | Brak |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 620 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Pro |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Obsługa gestów;Touchpad;Trackpoint;Klawiatura odporna na zalanie;Klawiatura wyspowa;Tworzywo sztuczne;Czytnik linii papilarnych;Gniazdo Kensington Lock |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17