LENOVO E50-80 I7-5500U/8GB/1TB/W7P+W10P 15.6"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Do ekranu Full HD
W przeciwieństwie do innych notebooków biznesowych, Lenovo E50 nie poświęca rozdzielczości dzięki opcjonalnemu ekranowi Full HD (1920 x 1080). Otwórz jednocześnie więcej programów, ciesz się z bardziej żywych i czystych prezentacji PowerPoint, a pod koniec dnia włącz swój ulubiony film i rozkoszuj się niesamowicie wysoką jakością.
Najwyższa opcja: procesor 5-tej generacji Intel® Core™
Zwiększona wydajność, ogromne możliwości. Nowy procesor 5-tej generacji Intel® Core™ gwarantuje zdumiewający obraz i wydajność, a zarazem moc obliczeniową, która przeniesie pracę i rozrywkę na wyższy poziom. Dzięki wydłużonemu czasowi pracy na baterii będziesz mógł pracować podczas podróży nie martwiąc się o ładowanie. Najwyższa jakość procesorów. Tylko dzięki Intel Inside®.
Niezwykle przenośny i niedrogi
Zakup ultrabooka wiąże się zazwyczaj z dużym wydatkiem, ale model E50 o grubości zaledwie 24,7 mm (0,97 cala) i masie 2,36 kg (5,2 funta) jest dostępny w atrakcyjnej cenie. Co więcej, dostępny jest z szeregiem różnych ustawień zapewniających oszczędności.
Długi czas pracy na baterii
Dzięki 5 godzinom pracy bez konieczności ładowania baterii, notebook biznesowy E50 jest idealnym rozwiązaniem do korzystania w podróży. Funkcja zarządzania energią firmy Lenovo zapewnia długą trwałość baterii i korzysta z zaawansowanych technologii oszczędzania energii w celu wydłużenia czasu pracy na baterii.
Najwyższy poziom bezpieczeństwa i zabezpieczeń
Zabezpiecz informacje biznesowe dzięki opcjonalnem,u zintegrowanemu czytnikowi linii papilarnych, który blokuje dostęp do notebooka E50, do którego mają dostęp tylko upoważnione osoby.
Głośniki stereo
Przygotuj się na doznania dźwiękowe, niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki, grasz, czy relaksujesz się przy filmie.
Wyjście HDMI
Z łatwością połącz się z telewizorem lub monitorem dla oglądania obrazu na dużym ekranie w wysokiej rozdzielczości.
Szybki transfer danych
Szybko przenoś dane między laptopem E50 a innymi urządzeniami za pomocą złącza USB 3.0 SuperSpeed – jest ono nawet dziesięciokrotnie szybsze od poprzednich wersji złącza USB i zapewnia wsteczną kompatybilność.
Klawiatura AccuType
Ta ergonomiczna klawiatura posiada wyspowy układ klawiszy i została zaprojektowana tak, by umożliwić płynne, swobodne i bezbłędne pisanie.
Wbudowana kamera internetowa
Opcjonalna kamera internetowa 720p HD pozwala cieszyć się możliwością przeprowadzania konferencji internetowych i rozmów wideo w trybie online zapewniając poczucie rzeczywistej obecności.
Opcje łączności
Dzięki łączności 802.11 b/g/n lub AC WiFi, 10/100/1000M LAN i opcjonalnie Bluetooth® możesz się połączyć z siecią Internet w dowolnym miejscu.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core i7-5500U 2x 2.4 GHz (Max. 3.0 GHz), 4MB Cache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD 5500 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x VGA;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in;Złącze dokowania |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Touchpad;Obsługa gestów;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Tworzywo sztuczne;Wzmocniona konstrukcja;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17