LENOVO G50-30 N2840/4/500/W8.1 80G001QBPB
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Oferuje:
- Procesor Intel® Celeron® doskonały do zastosowań podstawowych niewymagających wysokich nakładów, takich jak obsługa poczty e-mail i przeglądania stron internetowych.
- Pamięć RAM o pojemności 4 GB, która zapewnia szybką i przyjemną pracę na tym komputerze. Możesz otworzyć kilka aplikacji jednocześnie i będą one działały bez żadnych problemów.
- 500 GB pojemności dysku twardego. Ciesz się dużą ilością filmów, muzyki i gier.
- Ekran oferujący maksymalną rozdzielczość WXGA 1366 x 768 pikseli (16:9), dzięki której można wygodnie pracować czy zagrać w wymagającą grę.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Celeron |
| Model procesora | Celeron N2840 2x2.16GHz,1MB Cache,64bit, |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x HDMI |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17